هرچند باشگاه استقلال به صورت رسمی خبری درباره جذب رودی ژستد مهاجم تیم پانه‌تولیکوس یونان منتشر نکرده، ولی سرمربی این تیم در آخرین اظهارات خود جدایی ژستد و حضورش در ایران را تأیید کرد.
به گزارش ایران ورزشی، رودی ژستد تنها دو ماه در پانه تولیکوس حضور داشت و جدایی‌اش در شرایطی صورت می‌گیرد که این تیم یونانی شرایط خوبی ندارد و تعداد نفراتش هم برای کسب نتایج مناسب کافی نیست.
سایت titormosnet یونان با اشاره به اتفاقات رخ داده درباره مهاجم مدنظر باشگاه استقلال ایران نوشت: «در این میان خبر می‌رسد که رودی ژستد تنها پس از دو ماه حضور در تیم، می‌رود. بدون توجه به اینکه آیا پولی به حساب باشگاه با انتقال ژستد می‌آید یا خیر، جای سؤال دارد که چطور ممکن است بازیکنی که مهره کلیدی محسوب می‌شود، در ماه اکتبر جدا شود؟
حتی اگر بپذیریم که او فکر انتقال به تیم دیگری را داشته است، انتخاب او در تابستان اشتباه بوده است.» البته خرید جدید خارجی استقلال (یامگا) در بازی با ذوب خیلی خوب جواب داد و با دوگلی که به ثمر رساند، محبوبیت خاصی نزد هواداران استقلال پیدا کرد. هر چند که زود است در خصوص این بازیکن نظر نهایی داده شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *