برند کرایسلر شاید به حاشیه رانده شده باشد اما مدل پاسیفیکا همچنان فروش بالایی را تجربه می‌کند. این خودرو هم‌اکنون با برخی تغییرات وارد مدل سال ۲۰۲۲ شده و اخیراً نیز مشخصات مدل هیبریدی آن اعلام شده است.

همانند هر خودرویی که وارد مدل سال جدید می‌شود، قیمت این خودرو اندکی تغییر کرده است. البته افزایش قیمت پاسیفیکا هیبرید ۲۰۲۲ به اضافه شدن برخی آپشن ها و تجهیزات مربوط می‌شود. نکته جالب اینکه میزان ترکیب آپشن های این خودرو از ۳۵۵۰ به تنها ۵۳ مورد مختلف کاهش یافته است. این کاهش قابل‌توجه با ادغام برخی پکیج‌ها، اضافه شدن برخی آپشن ها به تجهیزات استاندارد و… انجام شده است.

اگرچه این تصمیم به معنی شخصی‌سازی کمتر خودرو بوده اما پاسیفیکا هنوز هم ویژگی‌های رفاهی زیادی دارد. تمامی تریم های ۲۰۲۲ این خودرو به‌صورت استاندارد از یادآور صندلی عقب سود برده و سیستم فیلتراسیون هوای جدید نیز نصب شده که ۹۵ درصد آلودگی‌ها را تصفیه می‌کند. مدل پایه تورینگ L به‌صورت استاندارد از گروه ایمنی دستیار راننده سود برده اما روف راک و آفتابگیر شیشه‌ها از آن حذف شده‌اند. مدل‌های رده میانی لیمیتد نیز به‌صورت استاندارد دارای گروه ایمنی دستیار راننده و گروه پریمیوم بوده و در مدل فول پیناکل هم آمازون فایر تی وی دیده می‌شود.

واضح است که این تغییرات با افزایش قیمت همراه بوده به گونه‌ای که بهای مدل تورینگ L از ۴۶۷۶۰ دلار شروع می‌شود. برای مدل رده میانی لیمیتد باید ۵۰۶۶۰ و برای مدل فول پیناکل باید ۵۴۹۴۰ دلار پرداخت کرد. به تمامی این مبالغ باید ۱۴۹۵ دلار هزینه‌های تحویل را نیز اضافه کرد. تمامی نسخه‌های پاسیفیکا به پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری هیبریدی و گیربکس اتوماتیک مجهز هستند.

باید به این نکته اشاره داشت که این قیمت‌ها توسط رسانه‌ها منتشر شده و کرایسلر هنوز به‌صورت رسمی بهای پاسیفیکا هیبرید ۲۰۲۲ را اعلام نکرده است.
یانکی
ون ۳۰۰ اسبی دو دف انقدر خوشگل محشره.چه حالی میده مسافرت با این.صندلی ها رو بخوابونی کفش صاف بزرگ تو راه سبزوار باشی ساعت ۳ شب تو میامی بزنی کنار بخوابی.اوف
VIPER
تو راه تهران باشی یا از تهران برگردی؟
😆
فورد
خیلی عالیه این پاسیفیکا
احمدرضا
نمی دونم کرایسلر چی هست و چی ساخته که بعد از اینهمه سال
هنوز بهترین ون دنیاست
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
این ، کارنیوال ، ونزا تنها ونهای اقتصادی که خیلی دوسشون دارم مخصوصا اینکه خیلی طراحی پخته و زیبایی داره ( ون اقتصادی ، وگرنه ونهای خیلی گرون مثل نسخه های سفارشی اسپرینتر و وی کلاس و بقیه ونها هم خیلی خوبه )
میثم
“””میزان ترکیب آپشن های این خودرو از ۳۵۵۰ به تنها ۵۳ مورد مختلف کاهش یافته است”””
این کار هزینه‌های تولید رو کاهش، سرعت تولید را افزایش و سوددهی شرکت رو بالا می‌بره.
کاملا حرکت هوشمندانه‌ایه.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *