گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش مشارکت در تولید ۶ مدل از محصولات خود را ویژه آبان ۱۴۰۰ اعلام کرده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، بر اساس بخشنامه جدید فروش محصولات ایران خودرو در این طرح سود مشارکت و انصراف به مشتریان تعلق می گیرد. تارا دنده ای، دنا پلاس توربوشارژر ۶ دنده دستی، دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک، پژو ۲۰۷i سقف شیشه ای ۶ دنده دستی، رانا پلاس و سورن پلاس از جمله خودروهایی هستند که در این طرح فروش مشارکت در تولید جهت تحویل در آذر و دی ۱۴۰۱ عرضه می شوند. این طرح فروش بر اساس قیمت روز در زمان تحویل تنظیم شده و مبالغ اعلام شده برای ودیعه اولیه، کمتر از ۵۰ درصد بهای امروز (آبان ۱۴۰۰) خودروها است.
بدیهی است که در صورت ثبت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برای تعیین منتخبان برگزار خواهد شد.در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *