در روش های مختلفی که درباره استعلام خلافی خودرو عنوان شده، یکی از ساده ترین روش ها استعلام خلافی با استفاده از پیامک است.
در روش های مختلفی که درباره استعلام خلافی خودرو عنوان شده است یکی از ساده ترین روش ها استعلام خلافی با استفاده از پیامک است.
شاید شما هم تا به حال از این روش برای استعلام خلافی خودرو خود استفاده کرده اید. در این مقاله ضمن بررسی روش پیامکی، سایر روش های ساده برای استعلام خلافی را به صورت خلاصه بررسی می کنیم.
برای استفاده از روش پیامکی نیاز به کد VIN دارید که در کارت خودرو نوشته شده است. پس از نوشتن این کد در پیامی جدید آن را به سرشماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید. در پاسخ به این پیامک از شما درخواست کد تایید می شود.
کد vin خودرو
هزینه پیامک استعلام خلافی ۳۵۰ تومان است که با ارسال کد تایید این هزینه از شارژ شما کسر و یا بر روی قبض ماهیانه خط تلفن همراه شما منظور می شود. در پیامک خلافی خودرو تعداد تخلفات و مبلغ آن برای شما اس ام اس می شود. اگر می خواهید شناسه قبض و شناسه پرداخت را نیز دریافت کنید پس از وارد کردن VIN باید یک * نیز در انتها وارد کنید.
در گذشته شماره های دیگری نیز برای استعلام خلافی خودرو مانند شماره پیامک ۱۱۰۰۰۵۱۵۱،  ۳۰۰۰۵۱۵۱ وجود داشت که در حال حاضر هیچکدام فعال نیستند.source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *