دراگان اسکوچیچ با عدم دعوت مهدی طارمی به تیم ملی شوک بزرگی را به علاقمندان فوتبال وارد کرد و حالا شاید دومین تصمیم شوکه کننده نیز در راه باشد.
به گزارش خبرورزشی، علیرضا بیرانوند دروازه بان اصلی تیم ملی، این روزها روزهای خوبی را در رده باشگاهی و ملی سپری نمی کند. او پس از اینکه در بازی بواوشتا برابر پورتو چهار گل دریافت کرد تا روز تلخی را مقابل مهدی طارمی و یارانش سپری کند، در بازی بعد تیمش برابر فامالیسائو هم پنج گل خورد تا ۹ گل در دو بازی دریافت کرده باشد. با این حال، این موضوع تاثیری درباره نگاه دراگان اسکوچیچ به او نداشت و بیرو برای بازی با لبنان و سوریه به تیم ملی دعوت شد.
او مطابق پیش بینی ها برابر لبنان هم در ترکیب اصلی قرار گرفت اما باز هم نتوانست عملکرد مطلوبی داشته باشد. بیرانوند روی صحنه ای که لبنان به آن صورت عجیب به گل رسید، تا حدودی مقصر شناخته شد و با اینکه ارتفاع توپ بسیار زیاد بود ولی گروهی معتقد بودند او تا آخرین لحظه باید مسیر توپ را دنبال می کرده تا غافلگیر نشود.
بیرانوند در دقیقه ۵۵ بازی هم تصمیم به دریبل بازیکن حریف گرفت که توپ از مالکیت او خارج شد و در ریبابند در وضعیت خطرناکی به مهاجم لبنان رسید ولی شوت او با دخالت صادق محرمی به کرنر رفت ولی اگر آن توپ گل می شد، شرایط بسیار سختی برای تیم ملی به وجود می آمد.
در فضای مجازی این بحث شکل گرفت که اسکوچیچ باید به بیرانوند شوک بدهد که مرد همیشه ثابت دروازه تیم ملی نیست و باید برای بازی با سوریه به امیر عابدزاده یا سید پیام نیازمند اعتماد کند. آخرین کلین شیتی که بیرانوند داشته به بازی بواویشتا بلننسس در هفته نهم لیگ برتر پرتغال بر می گردد که سوم آبان برگزار شد و بدون گل به پایان رسید و بیرو پس از آن در سه بازی باشگاهی و ملی ۱۰ گل دریافت کرده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *