باشگاه استقلال بدون اینکه توضیح شفافی درباره چرایی خارج کردن نام ابوالفضل جلالی از لیست خود بدهد، این بازیکن را از فهرست بازیکنان فصل بیست و یکم حذف کرده است.
به گزارش ایران ورزشی، جلالی فصل پیش بازیکن سایپا بود و بر سر حضورش در استقلال هیاهوی بسیاری شد و باور این بود که مدافع-هافبک سابق نارنجی پوشان می‌تواند در لیگ جدید یکی از مهره‌های کلیدی استقلال باشد. حتی بارها از سوی رسانه‌های نزدیک به باشگاه استقلال گفته شد که فرهاد مجیدی تأکید ویژه دارد به جذب این بازیکن و بر همین اساس نیز مسئولان باشگاه استقلال اقدام به جذب بازیکن سابق سایپا کردند.
با این مقدمات اما نام بازیکن سایپا از لیست فصل بیست و یکم استقلال کنار گذاشته شده و مدیران این باشگاه هیچ توضیحی درباره چرایی این موضوع نمی‌دهند. تنها خبری که درباره تصمیم به حذف نام جلالی منتشر شده اشاره به مصدومیت مشارالیه است اما افکار عمومی انتظار داشتند باشگاه استقلال پیرامون این تصمیم روشنگری کرده و دلیل مصدومیت و چرایی اصرار به جذب این بازیکن در نقل و انتقالات را بیان کنند.
اینکه باشگاهی همچون استقلال که افراد بسیاری را پیرامون خود می‌بیند در نقل و انتقالات اقدام به جذب بازیکنی کرده که قادر به همراهی این تیم نیست مسأله‌ای نخواهد بود که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد و تصمیم‌گیران در این باشگاه باید شفاف و روشن پیرامون این موضوع توضیح دهند و دلیل جذب بازیکن سابق سایپا را که دچار مصدومیت بوده اعلام کنند. حتی پزشکان باشگاه استقلال نیز موضع سکوت اختیار کرده‌اند و درباره علل مصدومیت این بازیکن اطلاعاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهند که این رفتار با روح حرفه‌ای گری در منافات است.
البته جذب بازیکنان مصدوم اتفاق تازه‌ای در باشگاه استقلال نیست و پیش‌تر نیز مرتضی آقاخان در حالی که با مصدومیت مواجه بود به استقلال ملحق شد. حتی مدیران وقت برای این بازیکن زمان قابل توجهی صبر کردند تا شاید به شرایط بازی برسد اما آقاخان هرگز نتوانست به دوران اوج خود در باشگاه پیکان بازگردد. با این حال هواداران استقلال امیدوارند ماجرای آقاخان دوباره تکرار نشود و جلالی بتواند بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیتی که هنوز منشأ و منبع آن مشخص نشده، به ترکیب استقلال بازگردد تا هزینه‌ای که برای جذب این بازیکن شده، اثر بخش باشد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *