کمپر تسلا سایبر تراک پیش از عرضه رسمی این پیکاپ، توسط یک تیم خلاق طراحی شده است.
تسلا سایبر تراک با آن تصور همیشگی ما از پیکاپ ها بسیار فاصله دارد. همین موضوع سبب شده است که ایجاد تغییر در آن توسط تیونرها، بسیار سخت و چالش برانگیز باشد. به این ترتیب، ساخت کمپرهای قابل حمل برای سایبر تراک هم مقرون به صرفه نخواهد بود، اما به نظر می رسد که محصول جدید شرکت Form Camper برای استفاده مالکان سایبر تراک ایده آل است. این محصول، یک کمپر تخت خواب دار است که هم روی تسلا سایبر تراک و هم فورد F-150 قابلیت استفاده دارد. کمپر تسلا سایبر تراک هنوز در فاز توسعه است و ساخت پرتوتایپ اولیه آن را برای سه ماهه دوم ۲۰۲۲ برنامه ریزی کرده اند. بنابراین ممکن است برخی ویژگی های آن، پیش از تولید انبوه، تغییر کنند. هر چند همین حالا هم این کانسپت به اندازه کافی قانع کننده است. این کمپر به اندازه ای باریک است که بر روی اکثر تراک های فول سایز قابل استفاده باشد. بنابراین برای استفاده از آن روی سایبر تراک نیازی به قرار دادن ریل های زاویه دار نیست.
باریکی کمپر تسلا سایبر تراک با یک قسمت نشیمن، که از پشت توسعه می یابد، جبران می شود. در این بخش یک فضای نشیمن کوچک که آشپزخانه جمع و جور، غذا خوری، نیمکت و حمام مرطوب را درون خود جای داده است، به چشم می خورد. در واقع، با باز شدن قسمت پشتی، ۷۱ فوت مربع (۶٫۶ متر مربع) فضا ایجاد می گردد. آشپزخانه کمپر، که یخچال فریزر و تعدادی کابینت را در بر می گیرد، از بیرون نیز قابلیت دسترسی دارد. همچنین کمپر تسلا سایبر تراک دارای یک جفت سایبان است که به سمت بیرون باز می شوند، اما پوشش کامل را ایجاد نمی کنند.
یکی از بهترین ویژگی های کمپر تسلا سایبر تراک را می توان توانایی جداشوندگی آن از تراک دانست. پایه های برقی این کمپر می توانند آن را از روی حوضچه بار تراک بلند کنند. به این ترتیب، کمپر می تواند به تنهایی بر سر جای خود بماند و تراک هم آزادانه حرکت کند. این کمپر به گونه ای طراحی شده است که می تواند برق مورد نیاز خود را به طور کامل از صفحات خورشیدی نصب شده روی سقف تأمین کند. احتمالاً تجاری سازی کمپر تسلا سایبر تراک تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ عملی گردد. قیمت حدودی آن را ۶۹,۵۰۰ دلار تخمین می زنند. اگر از این کمپر خوش‌تان آمده است از همین حالا می توانید آن را پیش خرید کنید و از تخفیف اولیه نیز برخوردار شوید.
سپهر عظیمی
پایگاه خبری اسب بخار
منبع: موتور وان
در این کمپر یک فضای نشیمن کوچک که آشپزخانه جمع و جور، غذا خوری، نیمکت و حمام مرطوب را درون خود جای داده است، به چشم می خورد. در واقع، با باز شدن قسمت پشتی، ۷۱ فوت مربع (۶٫۶ متر مربع) فضا ایجاد می گردد. آشپزخانه کمپر، که یخچال فریزر و تعدادی کابینت را در بر می گیرد، از بیرون نیز قابلیت دسترسی دارد. همچنین کمپر تسلا سایبر تراک دارای یک جفت سایبان است که به سمت بیرون باز می شوند، اما پوشش کامل را ایجاد نمی کنند.
احتمالاً تجاری سازی کمپر تسلا سایبر تراک تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ عملی گردد.
قیمت حدودی آن را ۶۹,۵۰۰ دلار تخمین می زنند. اگر از این کمپر خوش‌تان آمده است از همین حالا می توانید آن را پیش خرید کنید و از تخفیف اولیه نیز برخوردار شوید.تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *