تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی روز جمعه به مصاف مس رفسنجان می‌رود که به نظر، رتبه اش در جدول رده بندی متحول می‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجو، پرسپولیس یکی از آن تیم‌های مدعی است که بعد از سپری شدن ۴ هفته از رقابت‌های لیگ برتر نتوانسته انتظارات را برآورده کند. ۲ برد، یک تساوی و یک شکست، این تیم را فعلا در رتبه ششم جدول رده بندی لیگ قرار داده است.
 البته اختلاف پرسپولیس با استقلال صدرنشین چندان زیاد نیست و در چشم بهم زدنی می‌تواند اتفاقات مهمی در این جدول رقم بخورد. به طور مشخص، برنامه بازی‌های پرسپولیس در ۵ هفته پیش رو به گونه‌ای است که می‌تواند منجر به تحولات بزرگی در جایگاه این تیم شود. پرسپولیس درحالی باید بعد از بازی‌های ملی، کارش را در رقابت‌های لیگ برتر از سر بگیرد که ۳ بازی با تیم‌های قعرنشین دارد و ۴ بازی را هم باید در تهران برگزار کند.
پرسپولیس روز جمعه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر باید به مصاف مس رفسنجان برود؛ این بازی اگرچه خارج از خانه خواهد بود، ولی با توجه به جایگاه مس که در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی قرار گرفته، نباید روی کاغذ، دیدار سختی برای پرسپولیسی‌ها باشد. بعد از مس هم که پرسپولیس باید ۴ بازی در تهران برابر تیم‌های صنعت نفت، نفت مسجد سلیمان، استقلال و هوادار داشته باشد. دو تیم صنعت نفت و هوادار در زمره تیم‌های پایین جدول لیگ برتر هستند. نفت مسجد سلیمان که در میانه‌های جدول قرار گرفته باید به تهران سفر کند و قاعدتا پرسپولیس کار سختی مقابلش نخواهد داشت.
حساس‌ترین بازی پرسپولیس در ۵ هفته پیش رو برابر استقلال در هفته هشتم است؛ دیداری که می‌تواند تکلیف صدرنشینی در لیگ برتر را بیش از هر زمان دیگری تعیین کند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *