پیش فروش پنج محصول ایران خودرو در قالب طرح مشارکت در تولید
گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی پیش فروش محصولات خود را به صورت طرح مشارکت در تولید اعلام کرده است. این شرایط فروش از روز پنجشنبه ۲۷ام آبان ماه آغاز و تا پایان روز شنبه ۲۹ آبان ادامه خواهد داشت.
در این طرح پنج محصول تارا دستی، پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای، دنا پلاس توربو اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دنده ای، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه می شود. متقاضیان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجه کنند.
سود مشارکت ۶ درصدی و سود انصراف ۳درصدی برای خودروها با موعد تحویل بهمن ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده. همچنین برای خودروهایی که اسفند ماه سال ۱۴۰۱ تحویل داده می شوند سود مشارکت ۶٫۵ درصدی و سود انصراف ۳٫۵ درصدی اعلام شده است.
دنا پلاس توربوشارژ و پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای احتمالا با گیربکس ۶ سرعته دستی تولید خواهند شد. این شرایط فروش از طریق قرعه کشی انجام می شود وسند این خودروها مانند پیش فروش های قبلی در رهن شرکت نیست.







تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]






source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *