پل‌استار تصاویر و ویدیوهایی از نسخه تولیدی خودروی الکتریکی و مفهومی پرسپت را به نمایش گذاشته است که در سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه خواهد شد و پل‌استار ۵ نامیده می‌شود.
سری جدیدی از ویدیوهای منتشر شده توسط پل‌استار (Polestar)، روند طراحی خودروی مفهومی Precept 2020 تا نسخه تولیدی آتی را که قرار است Polestar 5 نامیده شود، دنبال می‌کند. به گزارش carscoops، این خودروی الکتریکی چهاردر GT حدود دو سال دیگر تا تولید فاصله دارد و تاریخ عرضه‌ی آن برای سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. آخرین قسمت از این مجموعه ویدیویی، نمای بسیار دقیقی از طراحی بیرونی که هنوز در دست توسعه است، به ما می‌دهد.
خودروی الکتریکی مفهومی پل استار پرسپت / Polestar Precept concept EVناهوم اسکوبدو، مدیر طراحی خارجی پل‌استار، طراحی این خودروی الکتریکی را الهام بخش از کوسه‌ها و هواپیماها می‌داند. همان‌طور که از تصاویر پیش‌نمایش رسمی می‌بینیم، پل‌استار ۵ بسیار شبیه به خودروی مفهومی پرسپت (Precept) خواهد بود، اگرچه برخی از ویژگی‌های آن برای تولید بهینه شده است.
تغییرات طراحی شامل چراغ‌های جلوی LED کمی بزرگ‌تر، سپر بازطراحی‌شده، از بین رفتن ورودی کاپوت، درهایی که به‌طور معمولی باز می‌شوند (مدل مفهومی دارای درهای لولایی عقب بود)، خط سقف بالاتر و شیشه‌ پنجره عقب معمولی‌تر می‌شود.
خودروی الکتریکی مفهومی پل استار پرسپت / Polestar Precept concept EV سیاه رنگبا این حال، ویژگی‌های اصلی خودروی مفهومی حفظ شده است و پل‌استار ۵ بلافاصله به عنوان مدل تکامل یافته از پرسپت شناخته می‌شود. البته طراحی این خودروی الکتریکی هنوز نهایی نشده است، زیرا طراحان و مهندسان قبل از آماده شدن برای تولید باید کارهایی را انجام دهند؛ اگرچه ما شک داریم که نتیجه نهایی با آن‌چه در اینجا می‌بینیم، متفاوت باشد.
پل‌استار مدل جدید خود را به عنوان خودروی گرندتورینگ چهاردر الکتریکی توصیف می‌کند. انتظار داریم که این خودرو رقیب مستقیم تسلا مدل S، آئودی ای-ترون GT و پورشه تایکان باشد و لوکس بودن را با عملکرد فوق‌العاده ادغام کند. توماس اینگنلاث، مدیرعامل پل‌استار، چند هفته پیش گفت که این شرکت می‌تواند خود را به عنوان رقیب شایسته پورشه معرفی کند.
خودروی الکتریکی مفهومی پل استار پرسپت / Polestar Precept concept EV سفید رنگخودروساز سوئدی قصد دارد شاسی‌بلند بزرگ پل‌استار ۳ را در سال ۲۰۲۲ راهی بازار کند. حتی قبل از اینکه پل‌استار ۵ در سال ۲۰۲۴ وارد بازار شود، انتظار می‌رود کوپه شاسی‌بلند پل‌استار ۴ در دسترس مشتریان قرار گیرد.
GT
طراحیش بی‌نظیره ولوو و پولستار خودروهای بسیار زیبا و خوش استایلی میسازن👌
حیدر
پولستار کلا ۳ تا ماشین داره که اولیش پولستار ۱ و دومیش پولستار ۲ و این هم که یکی دیگست که واقعاً طراحی همشون عالی و زیباست و چشم آدم رو نوازش میکنه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *