فولکس‌واگن ID.6 جدید چند ماه پیش به عنوان بزرگ‌ترین عضو خانواده ID معرفی شد. این خودرو اساساً نسخه طویل‌تر و سه ردیفه ID.4 بوده و فعلاً فقط مختص بازار چین است. شاید در آینده نزدیک ID.6 راهی بازارهای دیگر نیز شود و به همین خاطر است که تصمیم گرفته‌ایم نگاهی نزدیک‌تر به این خودرو داشته باشیم.

خودروی موردبررسی از نوع فول پرایم بوده است. کانال یوتیوب ویلز بوی روی خودروهای بازار چین تمرکز دارند و تصاویر مفصلی را از این کراس اوور الکتریکی منتشر کرده‌اند. از نظر بصری ID.6 دنباله‌روی ID.4 و حتی برادر کوچک‌تر یعنی ID.3 می‌باشد. البته این خودروی سه ردیفه حدود ۳۰۰ میلی‌متر طویل‌تر از ID.4 است. محصول الکتریکی فولکس‌واگن در چین به‌صورت شش و هفت نفره در دسترس بوده و می‌توان رینگ‌های ۱۹ تا ۲۱ اینچی را برای آن سفارش داد.

اگرچه در نگاه اول کابین ID.6 کاملاً آشنا به نظر می‌رسد اما از ویژگی‌ها و عناصر خاص خود همچون فضای بار بیشتر، نشان ID روی استراحت گاه دست جلو و نبود دکمه‌های کنترل شیشه‌های عقب از سمت راننده سود می‌برد. در این ویدئو به سیستم اطلاعات سرگرمی فولکس‌واگن هم اشاره می‌شود که خیلی عالی نیست زیرا گاهی در یافتن دسترسی سریع به برنامه‌های پرکاربرد با مشکل روبرو می‌شود.

اما در ردیف دوم صندلی‌ها فضای کافی وجود داشته و این نسخه فول حتی به صندلی‌های گرم شونده نیز مجهز است. البته در ردیف سوم وضعیت متفاوت بوده و فضای پای بسیار کمی وجود دارد و خبری از درگاه‌های شارژ نیست. احتمالاً این بخش از کابین فقط برای کودکان مناسب خواهد بود.
AMG GT R
کابینش عالی هست
ARMAN
چرا تو بقیه بازارا عرضه نمیشه؟
Mohsen990
کابین شسته رفته ای داره.خیلی شلوغش نکرده.در کل خوبه.
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
خوشگله، کنسول وسطش یه جورایی شبیه ماشینای mpv شده…
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *