جستجو در خودروبانک
همانطورکه روز گذشته تست و بررسی خودروی تارا را منتشر کردیم، در روز پنج شنبه گذشته طی یک مراسمی تست و بررسی خودروی تارا در پیست آزادی برای رسانه های تخصصی انجام شد.
اما در این مراسم هدف اصلی تست خودروی تارا دنده ای بود اما در کنار آن، دو دستگاه خودروی تارا اتوماتیک نیز حضور داشتند که تفاوت هایی ظاهری با نسخه های دنده ای داشتند. ابتدا یک خودروی سبزرنگ بود که تنها به رینگ های آلومینیومی مجهز بود و روی سقف آن سانروف داشت اما نمای جلو و عقب این خودرو تفاوتی با نسخه دنده ای نداشت.

جلوپنجره جدید تارا اتوماتیک

اما نکته اصلی زمانی بود که یک دستگاه خودروی تارا اتوماتیک در مسیر کناری پیست آزادی حاضر شد و با پلاک آزمایشی (موقت) حضور پیدا کرد. این خودرو به همان رینگ های آلومینیومی و سانروف مجهز بود اما جلوپنجره آن به صورت مشبک بود و دیگر خبری از خطوط ساده افقی نبود که نمای ظاهری و جلویی این خودرو را بسیار بهتر کرده بود.
به نظر می رسد که هنوز ایران خودرو در مورد نمای ظاهری و مخصوصاً جلوپنجره این خودرو به نتیجه نهایی نرسیده و گویا در حال تست نسخه های مشبک جلوپنجره برای تارا است که یقیناً ظاهری بهتر و شکیل تر نسبت به مدل های ساده با خطوط افقی دارد که هم اکنون در مدل دنده ای تحویل داده شده است.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari