سرپرست تیم فوتبال استقلال جزئیات مربوط به هزینه‌های این تیم در اردوی امارات را تشریح کرد.
به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام امیری در واکنش به شایعات ایجاد شده پیرامون هزینه‌های اردوی استقلال در کشور امارات گفت: بر اساس منابع درآمدی از محل ترانسفر مهدی قایدی، در زمان حضور در کشور امارات با حضور آقایان مظلومی و قیم، مبلغ 250 هزار دلار را از نماینده‌ای که وظیفه دریافت پول را داشت، دریافت کردیم.
به گزارش سایت باشگاه استقلال، وی ادامه داد: براساس قرارداد منعقد شده با باشگاه الوصل که از قبل تنظیم شده بود و با توجه به میزبانی باشگاه استقلال، پرداخت هزینه‌های اجازه زمین مسابقه، اجاره زمین تمرینی، ترانسپورت دو تیم استقلال و الهلال به مدت 4 روز به عدد 110 هزار دلار توافق شده بود.
امیری تصریح کرد: همچنین کاروان استقلال در این سفر شامل 49 نفر بود که به دلیل پاندمی کرونا و قوانین AFC برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شده بود. همچنین یک اتاق برای ماساژ و یک اتاق برای انبار وسایل تدارکات اردوی استقلال در نظر گرفته شد. همچنین هزینه‌های صبحانه، نهار، شام و خشکشویی البسه بازیکنان در هتل 5 ستاره، به میزان 80 هزار دلار مورد توافق قرار گرفته و قراردادی در این باره تنظیم و امضا شده بود.
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: همچنین عدد 20 هزار دلار بابت هزینه اسکان و ترانسپورت تیم داوری، مسئولین AFC و تیم پزشکی نیز به صورت جداگانه بعد از عقد قرارداد، پرداخت شد.
امیری با اشاره به طولانی‌تر شدن اردوی استقلال از پیش بینی اولیه به مدت 5 روز، گفت: قرارداد اولیه ما به مدت 4 شب بود، اما به دلیل طولانی‌تر شدن اردو، قرارداد متممی با باشگاه الوصل برای ترانسپورت استقلال و اجاره زمین تمرین و همچنین تست کرونا الزامی تمامی مسئولین برگزاری مسابقه که تعداد آنها 160 نفر بود و باید 48 ساعت قبل از شروع مسابقه انجام می‌شد، منعقد شد که 19 هزار و 500 دلار مبلغ آن بود. همچنین بر اساس قوانین کشور امارات 5 درصد مالیات به این ارقام باید اضافه شود که در نهایت هزینه‌های باشگاه استقلال تقریبا 240 هزار دلار شد.
سرپرست استقلال گفت: هتل باشگاه الهلال عربستان با توجه به تصمیمی که اتخاذ شد؛ بر عهده این باشگاه بود و همچنین به دلیل ورود این تیم 48 ساعت قبل از شروع مسابقه به دبی و تست کرونا فرودگاهی که انجام شد، برای تست کرونای این تیم هزینه‌ای پرداخت نکردیم.
وی درباره استفاده از درآمدهای استقلال نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: برای استفاده از درآمد بلوکه شده نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا، یک تفاهم نامه با باشگاه الوصل امضا کردیم و درخواست کردیم هزینه‌های استقلال از منابع بلوکه شده درخواست شود که این موضوع زمان برد، اما در نهایت انجام شد.
سرپرست استقلال در ادامه گفت: همچنین مبلغ 10 هزار دلار برای پول توجیبی کاروان استقلال در نظر گرفته شد که این عدد میان 49 نفر تقسیم شد. مبلغ پیش پرداخت را نیز به آقای پین بابت قرارداد او پرداخت کردیم و همچنین یک مرحله نیز به پیشنهاد دکتر آبادی تست کرونا انجام گرفت که در نهایت کرونای دو نفر مثبت شد. در نهایت مبلغ 120 هزار دلار به باشگاه استقلال در شهر تهران تحویل داده و همچنین مقرر شد تا پس از واریز هزینه‌های باشگاه از سوی AFC، عدد 64 هزار دلار که نزد باشگاه الوصل، هتل ماریوت محل اقامت تیم و هتل محل اقامت تیم داوران به عنوان ودیعه گذاشته شد، به باشگاه استقلال بازگردانده شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari