پیر امریک اوبامیانگ، ستاره آرسنال، یکی از دیدنی ترین کلکسیون های ماشین را در اختیار دارد از جمله یک فراری به قیمت دو میلیون پوند!
پیر امریک اوبامیانگ، کاپیتان ۳۲ ساله توپچی ها، پنج ماشین از مجموعه خیره کننده خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشت؛ ماشین هایی به رنگ های نقره ای، طلایی و حتی تمام رنگ های رنگین کمان!
اوبامیانگ تصویر چهار لامبورگینی خود را پخش کرد؛ دو Urus 4×4 ، یک Aventador و لامبورگینی محبوبش Huracan Spyder، همچنین لافراری خیره کننده اش را هم در جلوی مسیر پارکینگ خود پارک کرده بود.
او قبلاً لامبورگینی آونتادور ۲۷۰ هزار پوندی، رنجروور اسپورت ۱۵۰ هزار پوندی و لامبورگینی اوروس ۱۴۰ هزار پوندی خود را به رنگ طلایی درآورده بود.
اما ستاره سابق بوروسیا دورتموند هنگام خرید لافراری پر زرق و برق خود تصمیم گرفت به سطح دیگری برود و آن را نیز به رنگ بسیار خاص رنگین کمانی درآورد، هر چند به دلیل “خراب کردن” این ابرخودروی منحصر به فرد مورد انتقاد قرار گرفت.
خودرو ورزشکاران ماشین فوتبالیست های خارجی بیوگرافی فوتبالیست ها ثروتمندترین فوتبالیست خودرو فوتبالیست ها بهترین بازیکنان فوتبال بازیکنان تیم آرسنال پیر امریک اوبامیانگ کیست
چهار مورد از پنج ماشین به نمایش گذاشته شده در اینستاگرام اوبا توسط تیونینگ کار مشهور یانی یارالامبوس به سلیقه اوبامیانگ تغییر یافته اند و آخرین مورد توسط MS Motors در فرانسه انجام شده است.
هم تیمی های اوبامیانگ در آرسنال نیکلاس په‌په، الکساندر لاکازت، بوکایو ساکا، اینسلی میتلند-نایلز و ادی نکتیا همگی در اینستاگرام زیر این پست نظر داده اند.
اما اوبامیانگ علاوه بر پنج خودرویی که در اینستاگرام نشان داده، ماشین های بیشتری هم در گاراژ خود دارد؛ کاپیتان آرسنال در مجموع حداقل دوازده خودرو دارد، از جمله بنتلی بنتایگا سفید، که قیمت آن ۱۳۳۰۰۰ پوند است.
https://static2.farakav.com/files/pictures/01636254.JPG
در لیست کامل سه فراری دیگر به شکل فراری ۲۵۰ هزار پوندی ۸۱۲ سوپرفست، ۲۰۵ هزار پوندی اسپایدر و ۲۰۰ هزار پوندی ۴۵۸ ایتالیا دیده می شود.
این مجموعه دارای پورشه پانامرا توربو تچارت (۱۴۰ هزار پوند)، رنجروور اسپرت Mansory (150 هزار پوند)، آئودی R8 V10 به ارزش ۱۶۰ هزار پوند و استون مارتین DB9 Volante 2 خیره کننده است که حدود ۲۵۰ هزار پوند قیمت دارد.
https://static2.farakav.com/files/pictures/01636251.JPG
با وجود این مجموعه سرسام آور، اوبا یک بار در حال رانندگی با فولکس واگن بیتل کابریولت دیده شد که قیمت بسیار متوسط ​​۲۲۰۰۰ پوند دارد.
https://static2.farakav.com/files/pictures/01636250.JPG
مهاجم توپچی ها در مورد عشق خود به اتومبیل گفت: “لباس، ماشین و همه اینها یک امتیاز است. من از زندگی به این شکل لذت می برم.
من آنچه هستم را دوست دارم و مهم نیست که دیگران نتوانند این را بپذیرند. برای من اهمیتی ندارد.
همانطور که می گویند “شما فقط یک بار زندگی می کنید “. مهم این است که بدانید از کجا آمده اید و ریشه های شما کجاست، بقیه‌اش فقط یک پاداش بزرگ است.”
منبع:ورزش ۳source

توسط autokhabari