wp-header-logo-392.png

آکیو تویودا ، که ریاست انجمن خودروسازان ژاپن را بر عهده دارد ، از سرعت عمل دولت ژاپن برای توسعه لجام گسیخته خودروهای برقی در این کشور انتقاد کرد.
هدف دولت ژاپن کاهش گازهای گلخانه ای تا سال ۲۰۳۰ و برقی سازی کامل خودروها تا سال ۲۰۵۰ میباشد.
اما آقای تویودا روند فعلی توسعه خودروهای برقی را باعث صدمه شدید به صنعت خودروسازی ژاپن میداند.
بر اساس پیش بینی های وی تا سال ۲۰۳۰ ، خودروسازان ژاپنی همچنان ۸ میلیون خودرو با موتورهای احتراقی ، هیبرید و هیبرید پلاگین ، تولید می کنند و ضرر ناشی از توقف تولید این مدلها برای ژاپن بسیار شدید است.
تویودا همچنین تاکید دارد که خودروهای هیبریدی سهم قابل توجهی در خنثی سازی کربن دارند ، هر چند که به موتورهای درونسوز مجهز هستند.
ضمن آنکه مقرون به صرفه تر از نمونه های برقی هستند و می توانند در بازارهایی که زیرساخت شارژ و ایستگاههای مربوط وجود ندارد فروش بالایی داشته باشند در عین حال ، هیبریدها می توانند به عنوان یک پل ارتباطی به سمت برقی ها مورد استفاده قرار گیرند.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari