گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری رانا پلاس پانوراما با جعبه دنده ۶ سرعته و پیشرانه TU5 پلاس را اعلام کرده است و می خواهد برای اولین بار، عرضه این محصول را آغاز کند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در هفته های گذشته حواله داران رانا پلاس این امکان را داشتند تا در صورت تمایل از طرح تبدیل این خودرو با نسخه پانوراما شش دنده استفاده کنند. با این وجود برای اولین بار ایران خودرو فروش رسمی رانا پلاس پانوراما را آغاز کرده و متقاضیان می توانند از یکم مهر ماه ۱۴۰۰ به مدت سه روز، نسبت به ثبت نام اولیه این محصول اقدام کنند. در این طرح فروش قیمت مصوب رانا پلاس کلاس ۶۱۵۰۳ از سوی ایران خودرو ۱۹۳ میلیون و ۴۲۲ هزار تومان اعلام شده است.
در طرح فروش فوری رانا پلاس پانوراما مشتریان می توانند تا رنگ های سفید، نقره ای و خاکستری را انتخاب کنند. همچنین موعد تحویل خودروها ۹۰ روز کاری است و متقاضیان باید به شرایط و قوانین فروش های فوق العاده دقت کنند.
این خودرو به پیشرانه ۱٫۶ لیتری TU5 پلاس مجهز است که ۱۱۳ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه که به فناوری VVT و پمپ روغن متغییر مجهز است، توان خود را از طریق جعبه دنده ۶ سرعته دستی ساخت شرکت نیرو محرکه به چرخ های جلوی رانا پلاس می رساند. همچنین فرمان این خودرو به جای ساختار هیدرولیک، به سامانه فرمان کمکی برقی مجهز شده است. دو کیسه هوا، کروز کنترل، ترمزهای دیسکی و کاسه ای عقب، رینگ فولادی ۱۴ اینچی، سنسور پارک عقب، ترمز ABS، EBD، BA، تهویه دستی، پخش بلوتوث، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… مجهز است. یکی از تیپ های رانا پلاس شش دنده TU5 پلاس که با کلاس ۶۱۵۰۲ و ۶۱۵۰۳ نام دارد، به سقف شیشه ای با سایه بان دستی مجهز گردیده و تولید آن هم در ایران خودرو شروع شده است.
نسخه های تولید جدید رانا پلاس پانوراما با رنگ مشکی جلو و عقب سقف همراه شده اند و دیگر با رنگ بدنه تولید نمی شوند.
با وجود ارتقای رخ داده در این تیپ رانا پلاس، همچنان جای خالی برخی امکانات مانند ترمز دیسکی عقب، رینگ آلومینیومی، چراغ روشنایی روز، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی و دوربین عقب در این سدان کلاس B دیده می شود.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari