جستجو در خودروبانک
هیچ چیزی به جذابیت یک خودروی مفهومی نیست که محدودیت‌های تصور و خیال را کنار می‌زند، اما متأسفانه تعداد زیادی از آن‌ها در نهایت تولید نمی‌شوند. پژو نیز قبلاً سعی کرده بود تا دنیای خودروهای مفهومی را با کانسپت ۹۰۷ وارد سطح جدیدی کند.
پژو ۹۰۷ اولین بار در سال ۲۰۰۴ نمایش داده شد. به مناسبت تأسیس مرکز طراحی جدید این برند، به یک تیم اجازه داده شد تا تمام جوانب ۹۰۷ را بررسی کنند.

پژو 907

پژو ۹۰۷ دارای یک موتور ۶ لیتری V12 تنفس طبیعی با توان ۵۰۰ اسب بخار بود که در واقع با چسباندن دو موتور ۳ لیتری V6 این شرکت به یکدیگر ساخته شده بود. ۹۰۷ که به لطف بدنه فیبر کربنی خودش فقط ۱،۴۰۰ کیلوگرم وزن داشت، شتاب ۰ تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۷ ثانیه و سرعت نهایی ۳۵۷ کیلومتر در ساعت داشت.
این کانسپت حالا در موزه پژو نگهداری می‌شود. با این حال، شایعه‌ای مبنی بر این وجود دارد که تمام قطعات لازم برای ساخت یک موتور دیگر مشابه آن در ساختمان پژو قرار دارند. اما با توجه به گام بلند خودروسازان به سمت برقی شدن، احتمالاً این قطعات همان جایی که هستند باقی بمانند.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari