جستجو در خودروبانک
داده های انجمن خودروسازان چین CAAM برای ماه اوت، آمار فروش خودرو در عمده فروشی های چینی را اعلام کرده است که برای چهارمین ماه متوالی کاهش فروش سالیانه را تجربه کرده و در ماه اوت سقوط 17.8 درصدی با مجموع فروش 1 میلیون و 799 هزار دستگاهی داشته است.
از مجموع فروش خودرو در ماه اوت 2021 چین، حدود 1 میلیون و 552 هزار دستگاه آن خودروی شخصی بوده که نسبت به گذشته کاهش فروش 11.7 درصدی تجربه کرده و مابقی 247 هزار دستگاه آن به خودروهای تجاری مربوط می شود که با کاهش فروش 42.8 درصدی همراه بوده اند.
در بین پرفروش ترین برندهای خودروسازی فعال در بازار چین برای ماه اوت 2021 می توان به شرکت خودروسازی فولکس واگن اشاره داشت که در عمده فروشی های خود با مجموع فروش 176 هزار و 461 دستگاهی، توانسته با اختلاف دوبرابری در صدر جدول قرار گرفته و بالاتر از تویوتا با مجموع فروش 89 هزار و 19 دستگاهی یا شرکت خودروسازی هوندا با مجموع فروش 84 هزار و 102 دستگاهی قرار گیرد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

پرفروش ترین خودروسازان ماه اوت 2021 چین

اما با این حال پرفروش ترین خودروی ماه اوت 2021 چین یک خودروی بومی و محصول شرکت خودروسازی وولینگ بوده است. خودروی برقی وولینگ هانگوانگ مینی که با مجموع فروش 41 هزار و 188 دستگاهی در جایگاه نخست فروش قرار گرفته و بعد از آن هم می توان به خودروی نیسان Sylphy با مجموع فروش 40 هزار و 876 دستگاهی در جایگاه دوم یا خودروی فولکس واگن لاویدا با مجموع فروش 39 هزار و 200 دستگاه در جایگاه سوم اشاره کرد.

پرفروش ترین خودروی ماه اوت 2021 چین

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari