مهدی پاشازاده در صحبتی که با برنامه ورزش و مردم داشت دو بار از پیشکسوتان پرسپولیسی یاد کرد و با اشاره به نکاتی که آنها درباره کارهایشان مدنظر قرارداده‌اند رفتارشان را تمجید کرد.
به گزارش خبرورزشی ، مهدی پاشازاده ابتدا جمله ای از علی پروین نقل کرد و در این باره که جایگاهش به عنوان معاون ورزشی باشگاه استقلال در این مجموعه چه اهمیتی دارد گفت: «وقتی از کاری لذت نبریم، عذاب‌آور می‌شود. من آمده‌ام که کمک کنم. خدا به علی پروین سلامتی بدهد که واقعا درست گفت که مدیر فنی کشک است. مدیر فنی یعنی دستیار، معاون ورزشی هم تعریفش این است که بین کادر فنی و بازیکن و مدیریت ارتباط برقرار کند».
اما معاون ورزشی باشگاه یکی دو دقیقه بعد بار دیگر برای بیان موضوعی درباره اینکه اتحاد و همبستگی در تیم تا چه اندازه اهمیت دارد سراغ افشین پیروانی رفت و با بیان جمله‌ای از قولش گفت: متأسفانه ما خودمان به خودمان پشت پا می‌زنیم. در این مدت ما چقدر بهم کمک کردیم؟ من صحبت‌های پیروانی، مدیر فوتبال پرسپولیس را شنیدم که گفت «مشکلات وجود دارد اما ما بهم کمک می‌کنیم». چه یک روز باشم چه یک سال کارم را درست انجام می‌دهم و هیچ چیز مهم‌تر از استقلال نیست.
مهدی پاشازاده به نظر می‌رسد برای ایجاد همبستگی و اتحاد بیشتر در استقلال و غلبه بر اختلافات موجود از دو پیشکسوت مطرح رقیب سنتی مثال زد و اقدامات مناسب آنها در رفع مشکلات، اختلافات و کمبودها را یادآوری کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari