قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ۴ محصول سایپا در نخستین روز پاییز ۱۴۰۰ انجام و اسامی منتخبان طرح فروش فوق‌العاده یاد شده پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی روز گذشته، دوم مهرماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر شد.
به گزارش خودروتک، از آنجا که اختلاف قیمت محصولات سایپا در بازار و کارخانه به نسبت محصولات ایران خودرو کمتر است، شاهد هجوم تقاضا حتی در فروش فوق العاده که قیمت قطعی است هم نیستیم. در واقع عیار واقعی تقاضای خودرو را می توان در این فروش فوق العاده تا حد زیادی متوجه شد.
قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ۴محصول سایپا کوییک با گیربکس معمولی (رینگ فولادی)، کوییکR با گیربکس معمولی، کوییکS و سایناS با حضور نهادهای نظارتی و مسوولان این گروه خودروسازی برگزار شد.
در طرح اخیر فروش فوق‌العاده سایپا ۱۷۸ هزار و ۱۲۵ نفر شرکت کردند که ۱۷۳ هزار و ۹۶۱ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۱ هزار خودرو بود. 
در این طرح 1000 دستگاه خودرو ساینا S عرضه می‌شود. علاوه بر این 1000 دستگاه کوییکS، پنج هزار دستگاه کوییک با گیربکس معمولی و چهار هزار دستگاه کوییکR با گیربکس معمولی و رینگ آلومینیومی عرضه می‌شود. 
منتخبین از ساعت ۸ صبح امروز به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.  گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق‌العاده، پیامک ارسال می‌کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت‌نام‌کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari