جستجو در خودروبانک
مطابق اعلام سازمان ایمنی ترافیک راه‌ها و بزرگراه‌های آمریکا یا NHTSA، نیسان پت فایندر 2022 به دلیل مشکلات جوشکاری فراخوان شده است. این شاسی‌بلند سایز متوسط به دلیل جوشکاری ناکافی دچار مشکلاتی در اتصالات ناحیه جلو است که امکان باز شدن ناگهانی آن را فراهم می‌کند.
خودروساز ژاپنی تصمیم دارد تا 3030 دستگاه نیسان پت فایندر 2022 را فراخوانی کند و احتمال می‌دهد تا یک درصد از این خودروها دچار مشکل جوش در ناحیه جلو باشند. در خودروهایی که دچار این نقص هستند، امکان جدا شدن ناگهانی سپر جلو وجود دارد که این مشکل براساس قوانین امنیتی ایالات متحده تخلف محسوب می‌شود. بنابر تحقیقات نیسان، این مشکل به دلیل ناتوانی اپراتور در تنظیم دستگاه جوش در خط مونتاژ در کارخانه تولید Smyrna در تنسی رخ داده است.

نیسان پت فایندر 2022

در جریان بازرسی از 4376 دستگاه نیسان پت فایندر پارک شده در پارکینگ این خط تولید، 9 دستگاه از آن‌ها با مشکل جوش ناکافی دست به گریبان بودند. هنگامی که نیسان فرآیند کنترل کیفی خود را برای بررسی این مشکل اصلاح کرد، خودروهای بیشتری با این مشکل شناسایی شدند که نتیجه آن اعلام فراخوان برای نیسان پت فایندر بود.
انتظار می‌رود تا فراخوان نیسان برای رفع مشکل جوش ناکافی پت فایندر در تاریخ 21 اکتبر به اطلاع مالکان این خودرو برسد. نمایندگی‌های نیسان مکلف هستند تا در صورت مشاهده این مشکل، جلوپنجره و کاپوت خودرو را به طور کامل تعویض کنند. نیسان پت فایندر 2022 با قیمت 33410 دلار و قابلیت یدک کشی تا 2722 کیلو، یکی از بهترین و پرفروش‌ترین پیکاپ‌ها در بازار ایالات متحده محسوب می‌شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari