گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری هایما S7 پلاس را بدون محدودیت و قرعه کشی اعلام کرده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، بر اساس شرایط فروش فوق العاده هایما S7 پلاس برای مهر ۱۴۰۰، این کراس اوور مونتاژی با قیمت جدید ۶۷۵ میلیون تومان عرضه خواهد شد. همچنین فروش خودرو نقدی و با موعد تحویل ۳ ماه خواهد بود و از سویی محدودیت های قبلی و قرعه کشی وجود ندارد.
این شرایط فروش از ساعت ۱۰ صبح ۷ مهر ۱۴۰۰ آغاز می شود و پس از اتمام ظرفیت، فرایند عرضه متوقف می گردد. هایما S7 پلاس از نظر تریم داخلی و برخی جزئیات بیرونی متفاوت از نسخه قبلی است و برخی بهینه سازی ها برای آن رخ داده است. در حال حاضر تولید S7 پلاس با تیراژ بیشتر در ایران خودرو خراسان آغاز شده است.
حتماً بخوانید: مقایسه هایما S7 پلاس و فیدلیتی پرایم + تصاویردر قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari