در حالی که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، فرهاد مجیدی را به دلایل نامعلوم از حضور در تمرینات و کلیه اماکن ورزشی محروم کرده بود اما سرمربی استقلال در تمرین این تیم که در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، حضور یافت.
به گزارش ایران ورزشی، هر چند که این تمرین با حاشیه‌هایی همراه بود و به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها حتی دقایقی از ورود استقلال نیز جلوگیری شد اما در نهایت استقلالی‌ها با همکاری امیرحسین فتحی (مدیرعامل سابق و مدیرکنونی مجموعه ورزشی انقلاب) توانستند با تأخیر نیم ساعته تمرین خود را برگزار کنند و بعد از چند روز تعطیلی کار خود را از سر بگیرند.
شاید به واسطه حکم مبهمی که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره مجیدی صادر کرد، بسیاری منتظر غیبت سرمربی استقلال در تمرین بودند اما مجیدی طبق روال همیشه در تمرین حضور یافت تا مشخص شود ماجرای محرومیت او احتمالاً مسأله حادی نیست و می‌تواند در تمرین تیمش حاضر شود.
در این میان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز بعد از حضور مجیدی در تمرین، واکنشی نشان نداد و ترجیح داد فعلاً در این خصوص موضع سکوت را اختیار کند اما به نظر می‌رسد حتی اگر مجیدی در تمرین استقلال هم حاضر شود، نهایتاً بر جریمه مالی او افزوده می‌شود که سرمربی استقلال هم آن را پرداخت خواهد کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari