جستجو در خودروبانک
مشاهده فیلم در یوتیوب
همانطورکه می دانید، مدیران خودرو به تازگی تبلیغات گسترده ای را برای آریزو 5 جدید آغاز کرده است. آریزو 5 جدید در نگاه اول آنچنان خودروی متفاوتی نیست، اما تغییرات اصلی در داخل کابین و بخش فنی صورت گرفته است. تغییراتی بسیار گسترده که باعث شده مدیران خودرو آن را با پسوند جدید روانه بازار کند.
در نمای ظاهری این خودرو تغییرات ظاهری بسیار کمی به چشم می خورد. جلوپنجره این خودرو کمی تغییر کرده و حال به صورت کهکشانی درآمده است. همچنین طرح رینگ های این خودرو عوض شده و کالیبرهای ترمز آن به رنگ مشکی درآمده است. اما وقتی درب کابین را باز می کنید، متوجه می شوید که با یک طراحی کابین کاملاً متفاوت نسبت به مدل کنونی مواجه هستید. طراحی چری آریزو 6 کاملاً در این خودرو جای گرفته و تنها بخش های کوچکی از آن مثل طراحی پشت آمپرها و یا طرح چرمی روی داشبورد نسبت به آریزو 6 متفاوت شده است. در حقیقت در نمای داخلی باید گفت که آریزو 5 جدید نمونه کوچک شده آریزو 6 است و از ارگونومی و طراحی خوبی بهره مند است.
در بخش فنی نیز تغییرات گسترده ای روی آریزو 5 جدید صورت گرفته است. آریزو 5 جدید به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز شده که گیربکس نصب شده روی آن از مدل های جدید CVT با 9 دنده (در حالت دستی) بهره می برد. عملکرد این گیربکس نسبت به مدل کنونی بسیار بهتر است و در تست شتابی که در این فیلم مشاهده می کنید، می تواند به راحتی در حدود 10 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.
در فیلم بالا می توانید بررسی و تست کامل آریزو 5 جدید را مشاهده کنید و نقاط قوت و ضعف، و همچنین تفاوت های اصلی با مدل کنونی آریزو 5 را ببینید.
(برای بزرگنمایی تصاویر زیر ، روی آنها کلیک کنید)
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari