اوایل سال جاری هنوز مشخص نبود که نسل بعدی پورشه ۷۱۸ همچنان بنزینی خواهد بود یا هیبریدی و یا الکتریکی خواهد شد زیرا پورشه در مورد توانایی تکنولوژی الکتریکی برای ساخت یک خودروی اسپرت قانع‌کننده مطمئن نبود. حال اما گزارشی از کارانددرایور ادعا می‌کند که پورشه در این رابطه تصمیم خود را گرفته است. به گفتهٔ این نشریه از قول یک منبع داخلی پورشه، این شرکت قصد دارد کل خانوادهٔ ۷۱۸ را تا سال ۲۰۲۵ تمام الکتریکی کند.

علاوه بر این، به گفتهٔ این گزارش، پورشه پیش‌نمایش ۷۱۸ الکتریکی را با کانسپت میشن R در نمایشگاه مونیخ ارائه کرده است. به گفتهٔ کارانددرایور، اگر قطعات آئرودینامیکی وحشیانهٔ این کانسپت را حذف کنید، می‌توانید نمای خوبی از مدل تولیدی مشاهده کنید. البته پورشه برای الکتریکی کردن ۷۱۸ با چالش‌هایی مواجه خواهد بود که مهم‌ترین آن‌ها وزن است. هدف پورشه وزن ۱۶۵۰ کیلوگرم است که رسیدن به آن هرگز آسان نخواهد بود زیرا باطری‌ها بسیار سنگین هستند اما این شرکت قصد دارد نسخه‌ای کوتاه شده از پلت‌فرم PPE خود را برای این پروژه توسعه دهد.

۷۱۸ جدید احتمالاً در دو نسخهٔ مختلف شامل تک موتورهٔ محرک عقب پایه و دو موتورهٔ چهارچرخ محرک ساخته خواهد شد که دومی می‌تواند از لحاظ قدرت وارد قلمروی ۹۱۱ شود. به گفتهٔ کارانددرایور، برد ۴۰۰ کیلومتر حداقل هدف پورشه برای این خودروی اسپرت خواهد بود. ۷۱۸ جدید مثل نسل کنونی در دو نسخهٔ کیمن و باکستر ارائه خواهد شد و طراحی جلوی آن مشابه تایکان خواهد بود. گفته شده ۷۱۸ الکتریکی در سال ۲۰۲۴ معرفی می‌شود اما با مدل ۲۰۲۵ به بازار ایالات‌متحده خواهد رسید.

$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
درود صبح همگی بخیر، حیف شد مثل اینکه دوتا ماشین خوب دیگه محکوم به مرگ شدن، من یکی خیلی از باکستر خوشم میومد…
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
راستی آقای دهقان کی دوباره دوئل هارو برگزار میکنین؟
porsche
احتمال ندید بهتره
M.K karimi
حالا پورشه که صدای جارو برقی میداد الکتریکی بشه خیلی ناراحت نمیشیم بیشتر بهش میاد 😂😂😂😂 ( شوخی بود ناراحت نشین 😂)
Porsche
همین بی صدا دهن خیلی برند هارو آسفالت کرده😂😂😂😂😂😂
GT
٩١١ توربو اس با همون صدای جارو برقی، اونتادور SVJ و ٨١٢ سوپر فست با تقریبا دو برابر قیمت، قدرت خیلی بیشتر و ( صدایی مثل رعد و برق) رو با خاک یکسان کرد تو درگ. فعلا که خودروهای بنزینی ای که از همین جارو برقی سریعتر هستند به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده
زیزیگولو
زمانی که همه ماشینا برقی بشن دیگه برند هیچ فرقی واسه من نداره
🔥A.H MOTORS🔥
👍🏻
Sina10
امیدوارم فقط و فقط در حد شایعه باشه
پانامرا و ماکان و کاین همه برقی بشن هیچی در مقابل برقی کردن کیمن نیست
کیمن به مدل سال های زیادی نماد رانندگی جذاب و سنتی بوده الان بشه برقی!!
امیدوارم این حدس کار اند درایور مثل مطالب و بررسی های چند وقت اخیرش ، نادرست باشه😂
این کلاس داره میمیره
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari