wp-header-logo-702.png

غیبت پرویز مظلومی در مراسم تودیع و معارف احمد مددی و سردار آجرلو شایعات جدایی احتمالی‌اش از هیئت مدیره را تقویت کرد.
به گزارش خبرورزشی ، ساعاتی پیش از اعلام اسامی جدید اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در شامگاه جمعه دوم مهر ماه عنوان شد وزارت ورزش و جوانان پیش از انتخاب محمد مومنی قصد داشته از حضور بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال و مهاجم اسبق تیم ملی در جام جهانی آرژانتین به عنوان یکی از اعضا بهره ببرد.
در نهایت وزارت ورزش به دلیل امتناع بهتاش فریبا به خاطر مشغله شخصی، محمد مومنی را به عنوان عضو هیئت مدیره استقلال انتخاب می‌کند.
همچنین قرار بوده شخص دیگری به جای پرویز مظلومی در هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور پیدا کند که پس از مشورت وزارت ورزش با نهادهای ذیربط عنوان شده که در این شرایط این فرد نمی تواند در هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور داشته باشد.
بنابراین پرویز مظلومی همچنان در جمع هیئت مدیره باقی ماند تا تعداد اعضا ۵ نفره شود.
نزدیکان به باشگاه استقلال در این باره اعلام کردند قرار است ظرف روزهای آینده یک فرد جدید به جمع مدیران باشگاه استقلال اضافه شود که در چنین شرایطی یا این فرد جایگزین پرویز مظلومی در هیئت مدیره می شود و یا به عنوان قائم مقام سردار مصطفی آجرلو در باشگاه استقلال مشغول به کار خواهد شد.
از این رو غیبت پرویز مظلومی در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید که در روزهای گذشته تقریباً به طور مداوم در باشگاه حضور داشت شایعات پیرامون دلخوری مظلومی را تقویت کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari