سوالات خود را اینجا مطرح کنید
خانه » پیشنهاد سردیبر » راهنمای جامع فروش خودرو در همراه‌مکانیک
فروش خودرو مانند خرید آن نیازمند داشتن اطلاعات کافی از بازار خودرو و چگونگی انجام این‌کار است. گذشته از پیچیدگی‌های حقوقی؛ استرس ناشی از اینکه خودرو چه‌زمانی و به چه قیمتی فروخته شود تا ضرر نکنید یا اصلا طرف معامله کیست، فرایند فروش را سخت‌تر می‌کند. اگر هم تجربه آگهی کردن در سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین را داشته باشید، احتمالا وقت و بی‌وقت با حجم بالایی از تماس‌های ورودی روبرو شده‌اید.
در راهنمای جامع خرید خودرو با فرایند خرید خودرو در همراه‌مکانیک به‌طور کامل آشنا شدید. در این مقاله قصد داریم بخش زیادی از مشکلات و مسائلی که هنگام فروش خودرو با آن‌ها روبرو هستید را با دادن راه‌حل‌های مناسب برطرف کرده و شما را با فرایند فروش خودرو در همراه‌مکانیک آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.
تصور عموم بر این است که انجام کارشناسی مختص خرید خودرو دست دوم یا کارکرده است و کسی‌که قصدش فروش خودرو باشد، نیازی به کارشناسی خودرو ندارد. بسیاری از افراد هم هنگام فروش، برای تعیین قیمت خودرو خود از افرادی کمک می‌گیرند که تخصص کمی درباره خودرو دارند و با دادن اطلاعات اشتباه به فروشنده بیشتر باعث سردرگمی و ایجاد خسارت‌های جبران‌ناپذیر می‌شوند.
اما پیشنهاد همراه‌مکانیک به تمام کسانی‌که قصد فروش خودرو کارکرده یا حتی صفر را دارند، این است که حتما از یک کارشناس مجرب برای کارشناسی خودرو خود کمک بگیرند تا معامله‌شان مسیری سریع‌تر و امن‌تر را طی کند. استفاده از کارشناس متخصص در این‌کار باعث افزایش اعتماد مشتری می‌شود و اگر مشتری پس از خرید خودرو متوجه ایراداتی در خودرو شد و تصمیم به فسخ معامله گرفت، کارشناس متخصص مسئله را برطرف می‌کند.
کارشناسی خودرو - فروش خودرو
در فروش سنتی خودرو شما باید خودرو خود را تا لحظه فروش در نمایشگاه بگذارید. در این مدت زمان نه‌تنها نمی‌توانید از خودرو استفاده کنید که ممکن است تا روز فروش، به‌دلیل نوسانات قیمت خودرو در بازار، از ارزش خودرو شما کم شود و آن‌را به قیمت پایین‌تری بفروشید.
از این گذشته، در فرایند فروش سنتی خودرو در هر ساعتی از شبانه‌روز با تعداد زیادی پیام و تماس تلفنی روبرو هستید که گاهی بسیار عصبی‌کننده هستند، زیرا بعضی از این تماس‌ها ممکن است از سمت مشتریان غیرواقعی یا واسطه‌ها صورت گیرد.

دنبال خودروی کارکرده/دست دوم هستید؟ وارد نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده ما شوید. اینجا بهترین پیشنهاد‌ها رو برات داریم.
با استفاده از فرایند فروش آنلاین خودرو و ثبت مشخصات خودرو خود در نمایشگاه مجازی همراه‌مکانیک یا در قسمت ثبت آگهی فروش، نه‌تنها این پروسه برایتان آسان‌تر خواهد شد و از خودروی خود تا روز فروش می‌توانید استفاده کنید که با اختصاص یافتن مشاور اختصاصی فروش به شما، دیگر دردسر پاسخگویی به تماس‌های پی‌درپی از سوی افراد مختلف را نمی‌کشید.

1. برای درخواست فروش خودرو از طریق پلتفرم آنلاین همراه‌مکانیک وارد قسمت نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده شوید و روی گزینه درخواست فروش خودرو باتوجه به تصویر زیر کلیک و فرم فروش را تکمیل کنید:
فروش خودرو در همراه مکانیک
همچنین می‌توانید با ورود به صفحه ثبت آگهی فروش در سایت یا اپلیکیشن همراه‌مکانیک، اطلاعات خودرو خود را با توجه به تصویر زیر ثبت و نوع سرویس فروش (فروش سفارشی یا عمومی) را انتخاب کنید:
ثبت آگهی فروش خودرو 
2. در مرحله بعد کارشناس اختصاصی فروش همراه‌مکانیک با شما تماس می‌گیرد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما حضور پیدا می‌کند.
3. پس از عکس‌برداری از خودرو، تهیه گزارش کامل کارشناسی و تعیین بهترین قیمت، در صورتی‌که موافق بودید، خودرو شما در پلتفرم‌های مختلف خرید و فروشی که در آن‌ها خریداران خودرو حضور دارند، آگهی می‌شود.
4. مشاوران همراه‌مکانیک در این مرحله به کمک شما خواهند آمد و پاسخگوی تمام تماس‌های تلفنی از سمت خریداران خودرو خواهند بود تا دردسر پاسخگویی به تماس‌های ورودی را نداشته باشید و با تجربه کافی در این زمینه بهترین گزینه‌های فروش را به شما معرفی می‌کنند.
5. پس از اینکه خریدار موردنظر پیدا شد، کارشناسان همراه‌مکانیک با شما و خریدار قرار بازدید می‌گذارند.
مراحل فروش خودرو
زمانی‌که مشخصات خودرو فروشی خود را ثبت می‌کنید، به صفحه جدیدی انتقال می‌یابید که خدمات فروش عمومی و فروش سفارشی خودرو را معرفی می‌کند. ویژگی‌های هر سرویس مشخص شده است که با توجه به اولویت‌های خود می‌توانید هریک از آنها را انتخاب کنید. تفاوت این دو سرویس را در تصویر زیر ببینید:
خدمات فروش سفارشی خودرو
سرویس فروش سفارشی همراه‌مکانیک راهی بی‌دردسر برای انجام معاملات خودرویی شما است. کارشناسان همراه‌مکانیک افراد بسیار باتجربه‌ای هستند که در جلب اعتماد مشتریان و تسهیل فرایند فروش به شما کمک خواهند کرد. شاید همچنان انجام معاملات سنتی در صنعت خودرو را ترجیح دهید، اما شاید امتحان کردن روشی مدرن و بی‌دغدغه ارزشش را داشته باشد.
برای فروش خودرو خود می‌توانید از فرم زیر استفاده کنید

برای فروش خودرو در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت اینجا را کلیک کنید.
بیشتر بخوانید
اخبار خودرو
معرفی خودرو
نکات خرید و فروش خودرو
خدمات ما

source

توسط autokhabari