رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای خبر داد که اموال خانه‌ای را به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان به سرقت برده بود.
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت سارقی که از یک خانه در غرب تهران، ۱۰۰ میلیارد تومان سرقت کرده بود، در تشریح این خبر اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت میلیاردی از خانه‌ای در غرب تهران موضوع رسیدگی در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر قرار گرفت.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر پس از تلاش شبانه‌روزی با رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات محلی، هویت یکی از سارقان و مخفیگاهش را در غرب تهران شناسایی کردند.
وی ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، سارق حرفه‌ای در یک عملیات پیچیده بازداشت و از مخفیگاهش مقداری از اموال سرقتی کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه از منزل مالباخته یک هزار میلیارد ریال اموال با ارزش از قبیل طلا، جواهر و وجوه نقد سرقت شده بود، گفت: متهم در بازجویی‌های پلیس صراحتاً به جرم خود مبنی بر سرقت با همدستی دو نفر از همدستانش اعتراف کرد.
موقوفه‌ای با بیان اینکه تعدادی از طلاهای سرقتی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال از مخفیگاه متهم کشف شد، گفت: دستگیری سارقان متواری و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.
منبع: تسنیمsource

توسط autokhabari