wp-header-logo-719.png

جستجو در خودروبانک
ماه گذشته تولید خودروهای مرسدس با موتور هشت سیلندر خورجینی AMG متوقف شد و این پیشرانه دیگر سهمی در خودروهای مرسدس نخواهد داشت. علت این مشکل در ابتدا کمبود تراشه و ناتوانی AMG در تامین قطعات لازم عنوان شده بود اما به نظر می‌رسد مشکلات کیفی علت چنین تصمیمی بوده‌اند.
فیلیپ شیمر رئیس گروه Top End Vehicle در گفتگو با Road & Track اظهار داشت که مرسدس در حال توسعه موتورهای V8 جدیدی است تا از آن‌ها در محصولات خود استفاده کند. او به طرفداران خودروهای اسپرت مرسدس اطمینان داد که پیشرانه‌های V8 تا یک دهه دیگر نیز مورد استفاده خواهند بود.
به بیان دیگر، مرسدس بنز راهکاری محتاطانه و منطقی را برای در امان ماندن از مشکلات آتی اجرا کرده است. این شرکت موتور V8 فعلی را از چرخه تولید خود خارج کرده تا در آینده نیاز به صدور فراخوان‌های مختلف برای اصلاح مشکلات آن نداشته باشد، مشکلاتی که به دلیل ایرادات کیفی در این پیشرانه به وجود می‌آیند.
مطابق چشم‌انداز ارائه شده از سوی مرسدس، معماری خودروهای جدید این برند از سال 2025 الکتریکی خواهد بود. با این حال در بازارهایی همچون ایالات متحده و انگلستان که امکان عرضه خودروهای درون‌سوز وجود دارد، همچنان تولید و عرضه اتومبیل‌های اسپرت با موتور V8 تا سال 2030 ادامه خواهد داشت.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari