wp-header-logo-796.png

مرسدس A کلاس پلاگین هیبریدی که با نام A250e شناخته می‌شود شاید جذاب‌ترین محصول در سبد محصولات این خودروساز نباشد اما قطعاً حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این خودرو در سال ۲۰۱۹ عرضه شده و یکی از اولین پلاگین هیبریدی‌های مرسدس می‌باشد.

با وجود قوای محرکه الکتریکی شده در زیر کاپوت، A250e هاچبک توانایی رسیدن به سرعت ۲۳۵ کیلومتر در ساعت را دارد و کانال یوتیوب تاپ اسپید آلمان نیز به دنبال دست یافتن به این عملکرد در اتوبان‌های بدون محدودیت سرعت بوده است.

برخلاف تست‌های شتاب و سرعتی که دیده‌اید این یکی کمی طولانی‌تر بوده و البته دلیل آن کم‌رمق بودن پیشرانه این خودرو نیست. در واقع A250e تقریباً چندین بار به سقف سرعت خود رسید و تنها در برخی مواقع ضروری راننده مجبور به کاهش سرعت خود می‌شد. نکته جالب دیگر حضور یک خودروی دیگر در اتوبان است که با سرعت بالایی حرکت می‌کند.

اما در اواخر ویدئو شما می‌توانید شاهد رسیدن سرعت A کلاس پلاگین هیبریدی به ۲۴۰ کیلومتر در ساعت باشید که کمی بالاتر از سقف سرعت اعلامی توسط مرسدس بنز است. رسیدن به این سرعت برای کوچک‌ترین محصول مرسدس بنز کار سختی نبوده اما نمی‌توانیم بگوییم که از مشاهده این عملکرد سورپرایز شده‌ایم.

اگر به دنبال خرید A250e هستید بهتر است تصمیم نهایی را اتخاذ کنید زیرا مرسدس گفته توسعه محصولات پلاگین هیبریدی را به‌منظور تمرکز کامل روی خودروهای الکتریکی متوقف خواهد کرد. مدیران مرسدس این خبر را در زمان برگزاری نمایشگاه مونیخ تائید کرده‌اند.

البته شاید در آینده محصولات پلاگین هیبریدی متنوعی توسط ژرمن‌ها تولید شود هرچند بهتر است گل سرسبد این خودروها یعنی مرسدس-ای ام جی GT 63 S E پرفورمنس با گشتاور حدود ۱۴۰۰ نیوتون متری را انتخاب کنید که محصولی فوق‌العاده جذاب به شمار می‌آید.
تماشا در یوتیوب:

$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
عجب هاچبک خوشگلیه،این برای داخل شهر حرف نداره…
– A M I R –
در طول تمام ویدیو محو اون M3 بودم.
عرفان
دقیییییییییقااا
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari