آمریکایی‌ها با بزرگ‌ترین رویدادهای سالانه فروش خودروی تویوتا و لکسس آشنا هستند. این رویدادها که با نام های Toyotathon و Lexus December to Remember شناخته می‌شوند سالهاست که طرفداران زیادی دارند. بسیاری از مشتریان تا ماه دسامبر صبر می‌کنند تا یک خودروی جدید را بهترین قیمت ممکن خریداری یا لیزینگ کنند.

اما نمایندگی‌ها برای فروش خودروهای جدید باید تعداد کافی از آن‌ها را در انبار داشته باشند و مشکلات این روزهای تأمین قطعات به همراه بحران کمبود نیمه‌رساناها باعث اختلال در روند فروش شده است. نمایندگی‌های تویوتا و لکسس همانند دیگر خودروسازان فاقد موجودی انبار عادی هستند که دلیل آن کاهش تولید تویوتا در ماه‌های اخیر می‌باشد.

زمانی که این بحران برای اولین بار شروع شد تویوتا به خاطر موجودی چیپ های خود در وضعیت خوبی قرار داشت اما اکنون وضعیت متفاوت است. معاون ارشد تویوتا گفته بود که به بهبود وضعیت موجودی انبارها در آینده امیدوار است. او گفته است:
با کمی شانس در ماه دسامبر شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود و اگرچه نمی‌خواهیم تغییری در برنامه‌ها بدهیم اما شاید بتوانیم بخش اعظم فرایندهای بازاریابی و فروش خود را پوشش دهیم.
البته هنوز هم نمایندگی‌های تویوتا نگران هستند. به پایان رساندن سال جاری با این دو رویداد فروش امری حیاتی است. خودروهای جدید هنوز هم در دسترس هستند اما زمان تهیه و رسیدن آن‌ها به نمایندگی‌ها طولانی‌تر شده است.
یکی از راه‌حل‌های موجود برای برند لکسس تمرکز روی NX بازنگری شده است. تویوتا هنوز تصمیمی درباره تغییرات رویداد فروش ماه دسامبر نگرفته است. قطعاً این برنامه برگزار خواهد شد زیرا نسل جدید توندرا قرار است تا پایان سال روانه بازار شود. نمایندگی‌ها از چنین رویدادهایی برای یافتن خریداران جدید و حفظ ارتباطات با سایر مشتریان استفاده می‌کنند.

حتی اگر مشتریان نتوانند با یک خودروی جدید به خانه بروند مدیر بازاریابی تویوتا مطمئن است این خودروساز در بازه زمانی کوتاهی نیازهای آن‌ها را پوشش خواهد داد.
پارسا عشق ماشین سابق
ای بابا این مشکل چیپ داره چیکار میکنه
خودرو سازی رو درگیر کرده لوازم خانگی رو درگیر کرده موبایل دیگه الان سامسونگ به دلیل نبودن چیپ و ارزونتر بودن داره از چیپ های خودش به نام اگزینوس استفاده میکنه که اصلا خوب نیست و گوشی به دلیل های مختلف در کار های عادی داغ میکنه من که فکر میکنم یه دلیل سیاسی پشتش باشه
Silent
https://www.youtube.com/watch?v=loUsRGW9z-I
اینم رووش کار کنید از دقیقه ۹ به بعدش
maclaren 720s 1000 VS TESLA PLAID s
رولینگ و درگ
آرین
شرایط لیز رو ببینید!
افسرده شدم.
زیزیگولو
تویوتا الگویی موفق واسه کمپانیایی خودروسازی جهان✌✌✌
میثم
تویوتا رو دوست دارم
نه بخاطر محصولاتش چون ممکنه تو یه سگمنتی بهتر از تویوتا هم باشه
بیشتر بخاطر نوع مدیریت و نگاهش و ارزشهایی که در این شرکت نهادینه شده
خوشنام
چین داره مثل نقل و نبات ماشین میفروشه
تویوتا مثل چی تو گل گیر کرده و نفسای آخرش رو میزنه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari