wp-header-logo-802.png

مصطفی آجورلو مدیرعامل جدید استقلال خیلی زود کارش را با ایجاد چند تغییر در استقلال ایجاد کرد تا آرامش نسبی به اردوی این تیم بازگردد.
به گزارش مهر، مصطفی آجورلو در حالی مدیریت تیم استقلال را پذیرفت که فضای آشفته بر این باشگاه حاکم بود. آجورلو که ظهر روز شنبه باشگاه رجا از مدیر قبلی تحویل گرفت، قبل از آنکه از ساختمان باشگاه خارج شود تغییر و تحولات را آغاز کرد و بیژن طاهری را به همراه اجلال نصیری و محمد نوری فر به باشگاه اضافه کرد.
آجورلو کارش را ضربتی در استقلال آغاز کرد و قبل از آنکه برای عزل و نصب درگیر لابی‌ها و سفارش‌ها شود، نفرات مورد نظرش را جایگزین نفرات قبلی کرد.
نتیجه اقدامات ضربتی مدیرعامل باشگاه استقلال، از بین رفتن یکسری تنش‌ها به خصوص بین مجیدی و برخی از شاغلان در باشگاه و جاری شدن نظم و آرامش نسبی به اردوی تیم بود.
یکی از اقدامات مهم مدیرعامل جدید استقلال در همین راستا، توافق برای افزایش مدت قرارداد مجیدی و انتقال فرزاد مجیدی از کادر اجرایی به کادر فنی این تیم بود تا خیال سرمربی آبی‌پوشان از هر حیث آسوده شود و با تمرکز بیشتری کارش را دنبال کند.
اقدام مصطفی آجورلو در برآورده شدن خواسته‌های سرمربی تیمش، از یک سو آرامش را به اردوی تیم بازگرداند و از سوی دیگر توقع را از مجیدی بالا برد.
در اقدامات اولیه‌ای که از سوی آجورلو انجام گرفت، ترکیب کادر مدیریتی و اجرایی تلفیقی از سلیقه مدیرعامل و سرمربی بود تا با یکدست شدن کادر فنی، اجرایی و مدیریت، شرایط برای نتیجه‌گیری به مطلوب‌ترین شکل خود نزدیک شود.
حاصل این اتفاقات نیز بالا رفتن توقع از فرهاد مجیدی است و حالا او که شرایط را در نزدیک‌ترین حالت به ایده آل خود می‌بیند، ناچار باید بتواند بهترین نتایج را هم با تیمی که بر پایه تفکرات خودش بسته شده، بگیرد. بدیهی است که در غیر این صورت او نباید انتظار مماشات از سوی باشگاه داشته باشد.
حالا که تغییرات در نیروی انسانی چنین ضربتی صورت گرفته، می‌ماند فراهم کردن یک زمین تمرین ثابت و با کیفیت. یکی از دغدغه‌های این فصل آبی‌پوشان نداشتن زمین تمرین ثابت و با کیفیت است و این انتظار از مدیرعامل استقلال می‌رود تا با همان سرعتی که تغییرات انسانی را اعمال کرد، زمین تمرین مناسبی را هم برای تیمش فراهم نماید.
آجورلو در اولین اقدامات مدیریتی‌اش، آرامش را به کادر فنی و در راس آنها فرهاد مجیدی بازگرداند و حالا نوبت به بازیکنان است که انتظارات و توقعاتشان فراهم شود.
بدیهی است انتظار بازیکنان در هر تیمی به جز زمین مناسب برای تمرین، امکانات مالی است. بازیکنان استقلال مدتهاست بابت مشکلات مالی در مضیقه هستند و انتظار آنها از مدیرعامل جدید، فراهم کردن بسترهای مناسب مالی است تا دغدغه تک تک آنها بابت فصل بیست و یکم لیگ برتر رفع گردد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari