اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است بهترین مدیران فوتبال دنیا هم بدون پول و امکانات در پرسپولیس موفق نخواهند شد.
به گزارش خبرورزشی ، با اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای تیم، دیدار حساس مقابل الهلال و البته وضعیت مدیریتی این تیم گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:
به نظر شما پرسپولیس در نقل و انتقالات موفق بود؟
خب ما شهریار  مغانلو، کنعانی زادگان و نوراللهی را از دست دادیم که هر کدام مهره‌های تاثیرگذاری بودند. برای این بازیکنان زحمت کشیده شده تا اسمی پیدا کنند. این بازیکنان با کیفیت هستند ولی ویترین پرسپولیس باعث شد آن‌ها دیده شوند. حالا هم که تصمیم گرفتند نباشند برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم. شک نکنید خیلی زود بازیکنان جایگزین خوبی می‌سازیم که جای این بازیکنان را پر کنند. فکر می‌کنم خریدهایمان  خوب بودند و بر اساس نیاز تیم جذب شدند. نفرات جدید باید بدانند در پرسپولیس دوم شدن یعنی شکست و در تیم ما همه به فکر قهرمانی هستند. باید قدر پیراهن پرسپولیس و فرصتی که به آن‌ها داده شد را بدانند. اینکه درک کنند به چه تیمی‌آمدند و پیراهن چه تیم بزرگی را برتن می‌کنند ؛ خیلی مهم است.
بازی مقابل استقلال تاجیکستان کار گره خورد ولی نتیجه به نفع پرسپولیس شد. نظر شما در این رابطه چیست؟
دقیقا درست است. سخت‌ترین بازی ما در مرحله حذفی برابر استقلال تاجیکستان بود چون شناخت خوبی از این تیم نداشتیم و از طرفی بازی در ورزشگاهی برگزار می‌شد که چمن آن مصنوعی بود. البته پیش از این بازی هم تیم، بازی رسمی‌انجام نداده بود و به همین خاطر کار بسیار سخت بود. با این حال دیدیم که پرسپولیس چطور عملکرد خوبی داشت و با پیروزی به این مرحله رسید. الان پنجره باشگاه بسته است. من از مدیران باشگاه خواهش می‌کنم در این شرایط همه تلاش‌شان را به کار بگیرند که اول پنجره را باز کنند و بعد شرایطی برای تیم فراهم کنند که تیم در بهترین حالت ممکن، خودش را برای بازی برابر الهلال آماده کند. به نظر من درست است که پرسپولیس ستاره بسیار بزرگی ندارد اما این پرسپولیس یک تیم است که برابر هر تیمی‌موفق ظاهر می‌شود. همین تیم بودن به پرسپولیس در سال‌های اخیر خیلی کمک کرده است.
ولی تکلیف مدیریت پرسپولیس که نامشخص است و به لحاظ مدیریتی این تیم در بدترین وضعیت خودش به سر می‌برد.
متاسفانه همینطور است و اصلا اوضاع مدیریتی تیم خوب نیست. بدهی پرسپولیس به افراد مختلف بسیار زیاد است و پولی در باشگاه نیست. بازیکنان و کادرفنی از فصل قبل طلب دارند و پنجره نقل و انتقالاتی هم بسته است. این تیم تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و نیاز به حمایت دارد. وزیر ورزش باید زودتر تکلیف مدیریت پرسپولیس را مشخص کند تا تیم ما از بلاتکلیفی در بیاید. با این وضعیت فلورنتینو پرز و بهترین مدیران فوتبال دنیا هم نمی‌توانند در پرسپولیس موفق باشند چون پول و امکانات نیست.
با این وضعیت دیدار مقابل الهلال را چطور می‌بینید؟
درست است شرایط سخت است ولی ما پرسپولیس هستیم . شاید اسم الهلال خیلی بزرگ باشد اما با همه احترامی‌که برای این تیم قائلم، الهلال در حد پرسپولیس نیست. ما به راحتی می‌توانیم از سد الهلال بگذریم. درست است که آن‌ها دو، سه بازیکن خوب دارند اما سایر بازیکنانشان در شرایط خوبی قرار ندارند. ما بازی آخر این تیم را برابر استقلال دیدیم و متوجه شدیم که آنچنان هم تیم قدرتمندی نیست. آنها به راحتی موقعیت گل می‌دادند و در حملات هم آنچنان زهردار نبودند. ما به عنوان پرسپولیس نباید به این مسائل توجه کنیم و باید همه تمرکزمان این باشد که بازی به بازی پیش برویم. من فکر می‌کنم از سه تیمی‌که در مرحله یک چهارم حضور داشته‌اند الهلال تیم راحت‌تری است و ما می‌توانیم این تیم را ببریم. بردن الهلال در خاک عربستان لذت دیگری دارد.
در بازی دوستانه مقابل پیکان شما در ورزشگاه بودید. اوضاع تیم در حال حاضر چطور است؟
ببینید شرایط تیم بد نیست ولی خب باید بگویم هنوز نیاز دارد بازی‌های بیشتری انجام دهد. هم بازیکنان هماهنگ تر شوند و هم تیم در شرایط مسابقه قرار بگیرد. بازیکنان جدید هنوز کاملا با تیم هماهنگ نیستند و نیاز به تمرین و بازی‌های بیشتری حس می‌شود. ضمن اینکه هرچه حریفان تدارکاتی قوی تر باشند ، بیشتر به پرسپولیس در راه آماده سازی کمک خواهند کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari