کمپانی ب ام و به تازگی نسخه ای خاص از X7 را معرفی کرده است. این خودرو X7 نیشیجین نام دارد و تنها ۳ دستگاه از این خودروی جذاب ساخته خواهد شد.
ب ام و X7 بزرگ ترین و لوکس ترین شاسی بلند باواریایی هاست که عرضه می شود. این خودرو به عنوان پرچم‌دار شاسی بلندهای ب ام و شناخته می شود و اوج لوکس بودن و انبوهی از تکنولوژی را می توان در این کراس اوور خاص دید. سال گذشته بود که ب ام و نسخه ای خاص از X7 را با نام دارک شدو ادیشن (Dark Shadow Edition) معرفی کرد و در آن زمان اعلام شد که تنها ۶۰۰ دستگاه از این خودرو عرضه می شود، اما حالا X7 نیشیجین در ژاپن معرفی شده است که تنها ۳ دستگاه از آن ساخته می شود و می توان گفت خاص ترین ب ام و X7 دنیاست.
خلاف نسخه دارک شدو، که رنگ بدنه نوک مدادی مات را داشت، در ب ام و X7 نیشیجین رنگ بنفش پررنگ سفارشی و منحصربه‌فرد ب ام و را می بینیم که ظاهر این خودرو را از نسخه های دیگر متمایز می کند. ب ام و ادعا می کند رنگدانه های خاص به کاررفته در بدنه با پوشش مخصوص چندلایه باعث می شود رنگ بدنه با شدت نور تغییر کند و ظاهری دل‌فریب در این خودرو ایجاد شود. اما خاص بودن و لوکس بودن محدود به بدنه نمی شود و در کابین هم طراحی لوکس و زیبایی را می بینیم. روکش چرم سفید عاجی با بهترین کیفیت صندلی ها، داشبورد و رودری ها را پوشانده و روکش فویل خاصی در داخل به کار رفته است که با فرآیندی با ورقه های طلا و نقره رنگ آمیزی می شوند و طی پنج مرحله به شکلی درمی آید که در تصویر می بینید.
ب ام و X7 نیشیجین بر مبنای ب ام و X7 نسخه xDrive40d Pure Excellence ساخته شده و بر این اساس، مجهز به پیشرانه ۳ لیتری توربوشارژ دیزلی است که در سیستم هیبرید ۴۸ ولتی قرار می گیرد. سیستم هیبرید این خودرو توان تولید نهایت قدرت ۳۴۰ اسب بخار و نهایت گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر را دارد. قیمت پایه برای این خودرو در ژاپن حدود ۱۵۳ هزار دلار در نظر گرفته شده و البته اعلام شده است تنها سه دستگاه از این خودرو و تنها در ژاپن این خودرو عرضه خواهد شد.
محمدرضا پاداش
پایگاه خبری اسب بخار
X7 نیشیجین در ژاپن معرفی شده که تنها ۳ دستگاه از آن ساخته می شود و می توان گفت خاص ترین ب ام و X7 دنیاست.
در ب ام و X7 نیشیجین رنگ بنفش پررنگ سفارشی و منحصربه‌فرد ب ام و را می بینیم که ظاهر این خودرو را از نسخه های دیگر متمایز می کند. ب ام و ادعا می کند رنگدانه های خاص به کاررفته در بدنه با پوشش مخصوص چند لایه باعث می شود رنگ بدنه با شدت نور تغییر کند و ظاهری دل‌فریب در این خودرو ایجاد شود.
ب ام و X7 نیشیجین بر مبنای ب ام و X7 نسخه xDrive40d Pure Excellence ساخته شده و بر این اساس، مجهز به پیشرانه ۳ لیتری توربوشارژ دیزلی است که در سیستم هیبرید ۴۸ ولتی قرار می گیرد. سیستم هیبرید این خودرو توان تولید نهایت قدرت ۳۴۰ اسب بخار و نهایت گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر را دارد.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari