عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: تمدید سه ساله قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال یک تدبیر عالمانه و البته عارفانه بود که آرامش را به جامعه استقلالی تزریق کرد.
به گزارش خبرورزشی  ، از جمله اقدامات مهم در بدو ورود سردار مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال عقد قرارداد سه ساله با فرهاد مجیدی سرمربی این تیم بود که پیش از آن قراردادش دو و نیم ساله بود که نیم فصل از آن را پشت سر گذاشته شده و تنها دو فصل دیگر باقی مانده بود.
محمد مومنی از اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با خبر ورزشی، درباره اتفاقات اخیر این مجموعه و البته تمدید قرارداد فرهاد مجیدی حرف زد:
از باشگاه استقلال چه خبر؟
خداروشکر خبری نیست جز آرامش و آسایش.
سوال خیلی‌ها این است که آیا روزبه چشمیبه استقلال برمی‌گردد؟
به نظر کادرفنی و البته شخص مدیر عامل بستگی دارد. ما به عنوان اعضای هیئت مدیره دخل و تصرفی در بحث یارگیری نمی‌توانیم داشته باشیم.
نظر خود شما در این رابطه چیست؟
شخصا دوست دارم استقلال یک تیم مقتدر و با ثبات داشته باشد تا بتواند در نتیجه گیری رضایتمندی هواداران را فراهم کند. وظیفه ما این است که با یک سیاست درست و محکم به هواداران و سرمربی تیم کمک کنیم تا هر کسی به استقلال می‌آید بتواند چرخ این مجموعه را با قدرت و سرعت به جلو ببرد. در این میان هر کسی سرمربی تیم تشخیص بدهد با درایت مدیر عامل باشگاه درباره اش تصمیم گیری می‌شود.
موضوع جذب کی روش استنلی تا چه اندازه جدی است؟
هیچ بعید نیست. من بیش از این که به هیئت مدیره استقلال بیایم حدود یک ماه پیش کی روش استنلی را به فرزاد مجیدی پیشنهاد کردم و گفتم که او می‌تواند در خط حمله استقلال کمک کند.
درباره تمدید قرارداد فرهاد مجیدی به مدت ۳ سال این پرسش توسط برخی مدیران سابق استقلال (امیررضا واعظی آشتیانی) عنوان شد که مدیرعامل نمی‌تواند بدون اجازه هیئت مدیره این کار را انجام بدهد. آیا شما در جریان این موضوع بودید؟
بله که بودیم. ما همگی در جریان این مسائل هستیم و سردار با نظر موافق اعضای هیئت مدیره قرارداد سرمربی تیم را تمدید کرد.
ارزیابی خودتان درباره این اتفاق چیست؟
تمدید سه ساله قرارداد فرهاد مجیدی برای این بود که حرف و حدیث‌های اخیر از بین برود. این یک تدبیر کاملاً عاقلانه و شاید بتوان گفت عارفانه بود که آقای آجرلو برای فرهاد مجیدی در نظر گرفت. فرهاد مجیدی واقعاً یکی از افتخارات باشگاه استقلال است و برای اینکه مشکل و دغدغه‌ای بابت شرایط کاری نداشته باشد این تصمیم اتخاذ شد. مدیرعامل استقلال با این تدبیر به فرهاد مجیدی اعلام کرد که حالا تو برو و در حوزه فنی با قدرت کار کن تا من هم در حوزه مدیریت کارهایم را انجام بدهم. قطعاً در چنین شرایطی رضایت هواداران هم جلب شده است. این یک هنر مدیریتی بود که در اوج بحران‌های اخیر چنین تصمیمی‌گرفت و آرامش را به تیم تحت تزریق کرد.
به آینده استقلال امیدوارید؟
با توجه به شرایط به وجود آمده شک نداشته باشید که روزهای خوبی در انتظار استقلال است.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari