آموزش تعمیر و نحوه تعویض موتور جاروبرقی بصورت صحیح به شما کمک خواهد کرد تا از جاروبرقی های خراب خود که در انبار افتاده است استفاده مجدد داشته باشید. همچنین در این مقاله قصد داریم ضمن آموزش ، لیست قیمت و هزینه تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی های مختلف بوش ، ال جی ، سامسونگ ، پارس خزر و ناسیونال را نیز خدمت شما اعلام کنیم.
آموزش تعمیر و نحوه تعویض موتور جاروبرقیپیش از اقدام برای تعویض موتور جارو برقی توسط خودتان باید در نظر داشته باشید که هر ایرادی در نحوه کارکرد جاروبرقی به منزله خرابی موتور جاروبرقی نیست. قبل از اقدام برای بازکردن موتور جاروبرقی با مشاهده سایر مقالات تعمیرخونه ابتدا از عیب جاروبرقی خود مطلع شده و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه ای اقدام نمایید.
پس از عیب یابی اولیه در صورتی که توانایی تعویض موتور دستگاه را دارید با دنبال کردن مراحل زیر میتوانید برای تعویض موتور دستگاه خود اقدام کنید. اما توصیه میکنیم برای تعمیر لوازم خانگی خود کار را به مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی بسپارید. تا علاوه بر مطمئن بودن ، ضمانت نامه معتبر شرکتی تعمیرات نیز دریافت کنید.
یکی از سوالات شما عزیزان در مورد تعویض موتور جارو برقی ” چگونه موتور جاروبرقی را باز کنیم؟ ” بود. در ادامه نحوه باز کردن و تعویض موتور جارو برقی را خدمت شما آموزش خواهیم داد.
آموزش تعمیر جاروبرقی بوش تعمیر جارو برقی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تعمیر لوازم خانه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی دلایل روشن نشدن جاروبرقی راهنمای خرید لوازم خانگی علت کاهش مکش جاروبرقی قیمت لوازم خانگی
تعمیر موتور جاروبرقی نیازمند ابزار و لوازم مورد نیاز ، دانش تعمیر و تخصص کافی است. برای تعمیر موتور جاروبرقی ابتدا باید جاروبرقی شما عیب یابی بشود. سپس نسبت به عیب وارد شده به موتور دستگاه و هزینه تعمیر آن به شما پیشنهاد میشود که اگر موتور جاروبرقی را تعویض کنید بهتر است یا آن را تعمیر کنید.
یکی از پرتکرار ترین سوالات مشتریان از ما این است که چه زمان میتوان مطمئن شد که موتور جاروبرقی باید تعویض شود؟ موتور جاروبرقی را تعویض کنیم یا تعمیر کدام بهتر است؟
سوختن موتور جاروبرقی علائمی دارد که اغلب با دود و به مشام رسیدن بوی سوختگی همراه است. موارد زیادی باعث سوختن موتور جاروبرقی میشوند. ما تمامی آن ها را در مقالات مرتبط با تعمیر جاروبرقی برای شما آماده کردیم و میتوانید از آنها استفاده کنید.
در مقاله علائم سوختن موتور جاروبرقی میتوانید دلایلی که باعث فشار آمدن و آسیب رسیدن به موتور جاروبرقی میشود را متوجه بشوید. سپس با رعایت چند نکته ساده از سوختن و خرابی موتور جاروبرقی خود جلوگیری کنید.
تعویض یا تعمیر موتور جارو برقی به میزان آسیب وارد شده به موتور بستگی دارد. گاهی هزینه تعمیر چندبرابر هزینه تعویض خواهد بود. یا با تعمیر موتور امکان بازگشت عیب پس از مدتی وجود خواهد داشت که در این شرایط به شما پیشنهاد میشود موتور جاروبرقی خود را تعویض کنید.
یا ممکن است آسیب وارد شده با تعویض قطعه ای ساده برطرف شود که کارشناسان تعمیرخونه طی تماس هایی که با شما عزیزان خواهند داشت نسبت به تعمیر یا تعویض موتور به شما مشورت میدهند. سپس روند تعمیر یا تعویض موتور دستگاه شما طی خواهد شد.
تعمیر و تعویض موتور برند های مختلف جاروبرقی نظیر بوش ، سامسونگ ، زیمنس ، ال جی ، ناسیونال ، پارس خزر ، آاگ ، هیتاچی ، کنوود یا سایر برند های تولید کننده جاروبرقی قلق خاص خود را دارد. تفاوت در طراحی و ساخت بدنه ، تفاوت در اتصالات و نحوه باز کردن قاب جاروبرقی در برخی از این مدل ها باعث شده تا امکان باز کردن قاب جاروبرقی برای تعویض موتور دستگاه یا تعمیر آن در منزل میسر نباشد.
تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی ناسیونال و پارس خزر باید توسط مراکز خدماتی معتبر و نمایندگی های ناسیونال یا پارس خزر انجام بگیرد. نحوه قرار گرفتن موتور جاروبرقی های ناسیونال  و پارس خزر در قاب آن بگونه ای است که هنگام باز کردن قاب و دراوردن موتور احتمال آسیب رسیدن به قاب زیاد است. بنابراین برای جلوگیری از خرابی بیشتر بهتر است جاروبرقی ناسیونال یا پارس خزر خود را جهت تعمیر به مراکز معتبر تحویل دهید.
حتما در نظر داشته باشید برای تعویض موتور جارو برقی برند ناسیونال ، حتما موتور جاروبرقی ناسیونال ۷ سیم تهیه کنید.
تعمیر یا تعویض موتور جارو برقی پارس خزر ، بوش ، ال جی ، سامسونگ یا سایر برند ها نیز قلق های خاص خود را دارند. مدل جاروبرقی خود را در قسمت نظرات بنویسید تا کارشناسان ما قلق ها و نکات هنگام تعمیر یا تعویض موتور جارو برقی شما را خدمتتان پاسخ دهند.
قبل از تعویض موتور باید توسط کارشناسان تست موتور جاروبرقی انجام بگیرد تا در صورت امکان موتور جاروبرقی شما تعمیر شود. در صورتی که کارشناسان تشخیص دهند که تعمیر موتور به صرفه نخواهد بود موتور جاروبرقی شما تعویض خواهد شد. پس از تعویض موتور جارو برقی مجددا تست موتور انجام خواهد گرفت تا از سلامت موتور جاروبرقی اطمینان حاصل شود.
تعویض یا تعمیر موتور جاروبرقی های مختلف نیازمند دانش ، تخصص و ابزار است. هزینه تعمیر یا تعویض موتور جارو بسیار کم است و بهتر است روند تعویض موتور توسط متخصصان تعمیرات انجام بگیرد.
منبع:تعمیرخونهsource

توسط autokhabari