wp-header-logo-920.png

با تیزر جدید از کراس‌اوور تمام الکتریکی سوبارو سولترا می‌توانید نگاه بهتری به آن قبل از رونمایی رسمی بیاندازید. در این تیزر، علاوه بر اینکه دوباره نمای کناری آن را می‌بینید، نماهایی از جلو و عقب خودروی آینده‌دار سوبارو را مشاهده می‌کنید.

در نمای عقب، دو اسپویلر سقفی مجزا و شکل زاویه‌دار چراغ‌های عقب دیده می‌شود. چراغ‌های جلو هم از چهار پروژکتور LED سود می‌برد.

تصویر کابین هم قبلاً افشا شده و مجموعه نمایشگرهای دیجیتالی پشت آمپر با ارتفاع زیاد و دور از فرمان قرار گرفته‌اند و یک نمایشگر بزرگ اطلاعات و سرگرمی در قسمت میانی قرار گرفته و یک صفحه لمسی هم روی کنسول وجود دارد.

سوبارو سولترا با کراس‌اوور برقی تویوتا BZ4X برادرخوانده بوده و به‌جز تغییرات اندکی در جلو و عقب، از طراحی کاملاً یکسانی با آن بهره می‌برد. کابین این دو خودرو نیز کاملاً مشابه هم است.

در مورد پیشرانه، هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است. سولترا از سیستم چهار چرخ محرک بهره‌مند خواهد بود که به معنی استفاده از دو موتور الکتریکی می‌باشد که هر کدام روی یکی از محورها قرار می‌گیرد. جزئیات باتری و موتورها هنوز در دسترس نیست.
سولترا به‌عنوان یک محصول ۲۰۲۳ در اواخر سال آینده وارد بازار می‌شود. البته تویوتا قرار است پیش از پایان سال از BZ4X به‌طور کامل پرده‌برداری کند و اواسط سال ۲۰۲۲، آن را به فروش برساند. بنابراین پیش از پایان سال میلادی، شاهد رونمایی از سوبارو سولترا هم خواهیم بود.
یوسف
یک سوبارو با چهره تویوتا و یک موتور برقی به جای موتور بوکسوری! شوخی تلخیه ولی چاره ای نیست چون توجه به نیاز زمانه لازمه بقاست.
Audi rs e_tron gt
سلام
یه چیزی اینکه رولز رویس امروز ساعت ۱۵.۳۰ از اولین ماشین الکتریکی اش معرفی می کنه
پارسا عشق ماشین سابق
طراحیش جالبهق
زیزیگولو
طراحی جالبی داره ✌✌
علی آقا
سوبارو با این رونمایی هاش فقط طرفداراش رو ناامید میکنه. کلی طرح مفهومی زیبا، تیزرهای خوشگل. بعد ماشینی که رونمایی میشه مثل بقیه سوباروها اگر نگیم زشته حتما میگیم خوشگل نیست.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari