فورد موستانگ مک-ای، برخلاف نشان موستانگ، یک خودروی پرفورمنس یا ماسل‌کار نیست و درواقع یک کراس‌اوور الکتریکی غیر اسپرت به شمار می‌رود اما به‌عنوان یک خودروی الکتریکی، توقعاتی همانند خودروهای اسپرت از آن می‌رود. حال در تست گوزن یا تغییر مسیر ناگهانی، مک-ای نشان داده که نمی‌تواند در شرایط اضطراری به‌خوبی عمل کند.

فورد موستانگ در سال‌های اخیر به‌واسطه کنترل سخت آن توسط خریداران ناشی‌تر و تصادفاتی چون زمان بیرون بردن از نمایشگاه یا خارج شدن از مسیر، دستخوش جوک‌های بسیاری شده و حالا با خودرویی روبروییم که نام موستانگ را یدک می‌کشد اما یک موستانگ واقعی نیست! پس عملکرد آن هم می‌تواند همانند موستانگ مورد قضاوت قرار گیرد؟ درواقع با عملکرد بسیار ضعیف موستانگ مک-ای در تست گوزن، پاسخ به این سؤال هم بله است؟

در تست اخیر گوزن که توسط Teknikens Värld انجام شده، مک-ای در سرعت ۶۸ کیلومتر بر ساعت هم با مخروط‌ها برخورد می‌کند و به‌سختی در این مانور کنترل می‌شود. با بالا بردن سرعت تا ۷۲ کیلومتر بر ساعت، مک-ای به‌طور کامل از مسیر خارج می‌شود.

در مقایسه باید گفت که یک تسلا مدل Y در همین آزمایش با سرعت ۷۵ کیلومتر بر ساعت، بدون هیچ برخوردی با مخروط‌ها تست را با موفقیت پاس می‌کند. هیوندای آیونیک ۵ نیز با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت به‌خوبی از این مسیر عبور می‌کند. جالب اینکه فورد موستانگ کوپه نیز با سرعت ۷۷ کیلومتر بر ساعت این مسیر را بدون هیچ مشکلی رد می‌کند.
بنابراین سیستم کنترل پایداری موستانگ مک-ای به‌خوبی وظیفه خود را انجام نمی‌دهد. در این تست، ایراداتی در شاسی و فرمان هم مشاهده شده است. ذکر این نکته ضروری است که ما اطلاعی از نسخه مورد آزمون (چهار چرخ محرک یا دیفرانسیل عقب) نداریم.
با این اوصاف، مک-ای خودروی جذابی برای طرفداران آن به شمار می‌رود. هرچند چنین رفتارهایی در شرایط اضطراری می‌تواند زمینه‌ساز تمسخر آن در آینده در شبکه‌های اجتماعی شود.
mos
موستانگ بودن خودش رو اثبات کرد
HamiD
ناراحت شدم ازتا …
ولی اشکال نداره …
من طرفدارای MSX رو دوست دارم خیلی!
همه بگن لامبو
من میگم MSX
همه بگن مک لارن
من میگم MSX
همه بگن NSX
من میگم MSX
mohammad
بسه .گناه داره طرف حالا ندونسته یه چی گفت دیگه داره تبدیل به اذیت کردن میشه.نو جوونن ولی این که عیب نیست .هست؟
mos
تو چیزی که نمیدونی دخالت نکن دوست عزیز
mos
چه خبر حمید جون کم پیدایی
mohammad
میدونم چی شده علامه .کاربر “مهدی” رو مسخره می کنین .ادامه بدین
حسین
با این وجود این ماشین رو خیلی دوست دارم.
امیر
خیلی از افراد فک میکنن تسلا کار عجیبی نکرده و شرکت های دیگه (المانی و امریکایی و…) خیلی سریع بهش میرسن اما دقیقا تو همچین تست هایی هست( و البته پیست ها) ک تسلا برتری کامل نسبت به بقیه داره
ARAZ
مشخص نیست این کدوم نسخه هستش
چهار چرخ محرک یا دیفرانسیل عقب چجوری چنین اطلاعات مهمی در دسترس نیست
نسخه های مختلف توانایی های متفاوتی دارن
هر چی باشه نظر شخصی من اینه که این ماشین بسیار کاربردی و توانا هستش و خیلی دوسش دارم
یه نسخه بود ازش هفت تا موتور الکتریکی داشت عالی بود فورد کارش بلد
به عنوان یکی از مهم ترین خودرو سازان در بازار اروپا محصولاتش بینهایت دوس دارم مخصوصا هاچبک هاش موتور های بنزینی عالی هم داره
مخصوصا اکبوست ها
Elmiraj
Mach-E در تست مجله KM77 این تست را با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت طی می‌کنه که با rav4 هایبرید برابره و تنها ۱ کیلومتر از فولکس واگن ID.4 کمتره….. هیچ عدم کنترلی هم مشاهده نمیشه .
.
Model y هم که با سرعت ۸۳ کیلومتر بر ساعت پرچمداره…
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari