wp-header-logo-954.png

جستجو در خودروبانک
از نظر فناوری و رانندگی هوشمند، تیگو 8 پرو مجهز به آخرین سیستم L2.5 سیستم راهنمای رانندگی خودکار است. در حال حاضر، خودروهای هوشمند به مرکز توسعه صنعت خودروسازی جهانی تبدیل شده‌اند و به راهی اجتناب‌ناپذیر برای غول‌های سنتی خودرو، خودروسازان جدید و غول‌های فناوری تبدیل شده‌اند. اکثر مارک‌های خودرو به فناوری رانندگی خودکار سطح L2-L3 مجهز شده‌اند. عملکردهای کمک رانندگی مانندACC ، کنترل زبان و هشدار تصادف نیز “استاندارد” شده‌اند.
تیگو 8 پرو دارای فناوری کمکی رانندگی است و نه تنها مجهز به ACC پرسرعت (سیستم کروز تطبیقی)، ICA سیستم یکپارچه کروز کمک، TJA سیستم کمک ترافیک ترافیکی است بلکه دارای DOW درب باز کن منطقه کور هشدار تصادف، RCTA هشدار ترافیک عقب، LDW هشدار خروج از خط، و سیستم پیشرو در صنعت کمک هوشمند رانندگی مانند AEB ترمز اضطراری خودکار با حفاظت از عابران پیاده و دوچرخهاست.
در تیگو 8 پرو صفحه نمایش دوگانه فوق‌العاده بزرگ 24.6 اینچی و سیستم تهویه مطبوع LCD با صفحه نمایش 8 اینچی لمسی، یک فناوری تعاملی 3 صفحه‌ای ایجاد می‌کند. علاوه بر این تیگو 8 پرو همچنین به سیستم‌های شارژ بی‌سیم تلفن همراه، درب صندوق عقب به صورت برقی نیز مجهز است.
تیگو 8 پرو یک شاسی‌بلند متوسط با اندازه بدنه 4722x1860x1745 میلیمتر، فاصله بین دو محور 2710 میلیمتر و زبان طراحی خانواده جدید LIFE IN MOTION 3.0، مجهز به پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ با گیربکس 7 سرعته خودکار است که عملکرد شتاب فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد. مصرف سوخت فوق‌العاده پایین باعث می‌شود تیگو 8 پرو تنها در 8.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برسد و مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر به 6.8 لیتر برسد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari