به نظر می‌رسد مردان کارواو علاقهٔ زیادی به فولکس‌واگن گلف R دارند زیرا تاکنون در درگ‌های زیادی از این کانال گلف R را دیده‌ایم که حتی در برابر رقبای بسیار قوی‌تری قرار گرفته است. حال نیز این هاچ‌بک داغ آلمانی به مصاف یکی از پادشاهان خیابان یعنی ب‌ام‌و M3 کامپتیشن رفته است. این سدان اسپرت سبزرنگی که در این ویدئو حضور دارد متعلق به مت واتسون بوده و از نوع محرک عقب با قیمت ۷۴ هزار پوند است.

M3 از یک پیشرانهٔ ۳ لیتری شش سیلندر خطی توئین توربو استفاده می‌کند که ۵۱۰ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. هرچند این سدان آلمانی از رقیب هاچ‌بک خود سنگین‌تر است اما در عوض قدرت بسیار بیشتری هم دارد زیرا پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ گلف R تنها ۳۲۰ اسب بخار قدرت و ۴۲۰ نیوتن متر گشتاور دارد. البته این نیرو در اینجا از طریق یک گیربکس هفت سرعتهٔ دوکلاچه و سامانهٔ ۴Motion به هر چهارچرخ منتقل می‌شود. بدیهی است که گلف R با قیمت ۴۰ هزار پوند بسیار ارزان‌تر از رقیب باواریایی باشد.

پس از مقایسهٔ صدای اگزوز دو خودرو، زمان مسابقهٔ درگ فرامی‌رسد. هردو ماشین شروع فوق‌العاده‌ای دارند و در ابتدا فاصله بین آن‌ها بسیار کم است اما در ادامه کار برای گلف سخت می‌شود و درنهایت با اختلاف زیادی مغلوب رقیب قدرتمند خود می‌شود. این نتیجه در مسابقهٔ رولینگ هم تغییری نمی‌کند زیرا گیربکس سریع M3 برتری بزرگی به آن می‌دهد. آخرین چالش هم آزمایش ترمز است که بازهم ب‌ام‌و برد آسانی کسب کرده و رقیب هاچ‌بک خود را کاملاً تار و مار می‌کند.

ب‌ام‌و M3 کامپتیشن
فولکس‌واگن گلف R
hssn
این درگ دیگه کاملا بی ربط بود
MAHDI
درگ قبلی همین M3 زمان ۱۱.۴ رو ثبت کرد که فوق العاده بود واسه یه سدان محرک عقب!!!!
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
نه تنها بی ام و ام ۳ نباید با این مسابقه میداد بلکه نسخه کامپتیشن هم اوردن
Dayan5775
جی دی پاور آمار کیفی جدید داد
موتورترند و آتوگاید چندتا خودرو رو با هم مقایسه کردن
هیچکدوم رو کار نکردین هنوز!
امیر
خب چی شد چی یاد گرفتیم از این درگ ؟
دو تا ماشین کاملا بی ربط بهم رو آوردین که مسابقه بدن ؟
M3 رو باید با ماشین های هم رده خودش مقایسه گلف هم همینطور
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari