wp-header-logo-1017.png

به تازگی شرکت مدیران خودرو، قیمت جدید محصولات خود را برای مهر ۱۴۰۰ اعلام کرده است. بر اساس بخشنامه فروش جدید این شرکت بهای محصولات رده ام وی ام، تیگو و آریزو نسبت به قبل تا حدی افزایش پیدا نموده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری مدیران خودرو تا حدی قیمت خودروهای مونتاژی خود را افزایش داده است. همچنین با آغاز عرضه چری تیگو ۷ اسپرت، مدیران خودرو نیز اولین حضور رسمی خود را در بازار فراتر از یک میلیارد تومان را تجربه کرد.
در بخشنامه جدید فروش مدیران خودرو محصولاتی چون ام وی ام ۳۱۵ پلاس، X22، X33S AT Sport، X33S Sport، X55، تیگو ۵، تیگو ۷، آریزو ۵ و آریزو ۶ به صورت نقدی و اقساطی عرضه می شوند. هنوز در طرح های فروش این شرکت خبری از عرضه رسمی تیگو ۸ پرو، X22 جدید و آریزو ۵ فیس لیفت نیست. اما آنچه که گفته می شود، برنامه عرضه محصولات جدید مدیران خودرو در پاییز سال جاری به مرحله اجرا می رسد و بالاخره پس از مدت ها، سری جدید سدان و کراس اوورهای نشان چری پا به بازار ایران می گذارند.
حتماً ببینید:
ویدیوی تست و بررسی چری تیگو ۷ در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی ام وی ام X33S در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی ام وی ام X55 در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس در اسب بخار


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari