wp-header-logo-1014.png

در این ویدیوی کوتاه تست درگ میان چری تیگو ۷ مدیران خودرو و فیدلیتی پرایم گروه بهمن به نمایش در آمده و به این ترتیب سومین قسمت از مجموعه درگ های فیدلیتی منتشر شده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این درگ فیدلیتی تیپ ۱ (نسخه ۵ صندلی) در کنار سایر رقبا حاضر شده است. همچنین فرایند این مسابقه در یکی از فرودگاه های تهران برگزار شده و برخی فعالان در حوزه درگ و کارشناسی این موضوع، بر اصل اجرای آن نظارت داشته اند. این فرودگاه یکی از مراکز تعیین شده جهت انجام تست های تطبیقی خودروها است که اکثر محصولات موجود در بازار ایران (مونتاژی و وارداتی) جهت اخذ مجوزها باید در شرایط این فرودگاه مورد برررسی قرار بگیرند.
حتماً ببینید:
ویدیوی تست و بررسی فیدلیتی در اسب بخار
درگ جذاب ۵ کراس اوور با فیدلیتی
ویدیوی خط تولید فیدلیتی گروه بهمن + تصاویر
ویدیوی تست و بررسی چری تیگو ۷ در اسب بخار
کارشناسان درگ پیش از آغاز مسابقه، طول ۴۰۲ متری مسیر مسابقه را اندازه گیری و تایید کردند. همچنین سطح کیفی تمام خودروها بررسی شد و با خودروهای مختلف، زمان گیری اولیه صورت گرفت.
پیش از انجام فرایند اجرایی درگ، آنالیز تئوری رفتار خودروهای حاضر در این ویدیو بر اساس نمودار گشتاور استاندارد آن ها انجام شد. این مسابقه درگ به سفارش بهمن موتور توسط اسب بخار و تیم اجرایی برگزار شد و برای همین در مرحله آنالیز تئوری، رقبایی برای حضور در این درگ انتخاب شد که احتمال بُرد فیدلیتی را تقویت می کردند.
برای اندازه گیری دقیق اطلاعات خروجی درگ، از سه سنجشگر استفاده شد و برای همین نتایج نهایی در آخر ویدیو منتشر شده است.
در این ویدیو که به عنوان سومین گزارش تست درگ فیدلیتی با سایر کراس اوورها است، چری تیگو ۷ به رقابت با نسخه پرایم این محصول گروه بهمن می پردازد.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari