جستجو در خودروبانک

شرکت خودروسازان بم قیمت لیفان X70 ویژه مهرماه 1400 را اعلام کرد. قیمت جدید این خودرو از سوی شرکت سازنده 639 میلیون تومان اعلام شده است که افزایشی حدود 60 میلیون تومان را نسبت به نرخ قبلی شرکت برای این خودرو نشان می‌دهد. لیفان X70 کراس‌اووری مجهزتر نسبت به لیفان X60 محسوب می‌شود اما از نظر ابعاد و اندازه، تفاوت چندانی میان این دو خودرو وجود ندارد. قوای فنی لیفان X70 از ترکیب موتور دولیتری تنفس طبیعی و گیربکس اتوماتیک CVT تشکیل شده است.
تولید و عرضه لیفان X70 به بازار ایران از سال 1399 آغاز شده است و تا به امروز ادامه دارد. بزرگترین رقیب این خودرو در بازار ایران را می‌توان ام وی ام X33s دانست، هرچند این خودرو با فردا SX5 نیز رقابت می‌کند. در صورت اعلام شرایط فروش لیفان X70 ، این بخشنامه از طریق خودروبانک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari