به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از عصر ایران- اینتگرا یکی از جذاب ترین محصولاتی که هوندا در سال 1985 برای بازار ژاپن معرفی کرد. اینتگرا با نام های سیویک، اکورا اینتگرا، اکورا آر اس اکس و روور 416آی نیز در بازارهای مختلف حضور داشته است.
اما به هر ترتیب بازه زمانی رسمی مورد اشاره برای این خودرو از 1985 تا 2006 و بازگشت دوباره آن با مدل 2022 است.
اینتگرا در کلاس کامپکت و در مدل های لیفت بک کوپه، 4 درب سدان، 4 درب هاردتاپ سدان و 5 درب لیفت بک ارائه شده است اما مدل کوپه آن طرفداران بیشتری دارد.
اکنون تصاویر و اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از بازگشت اینتگرا با نسل پنجم آن می دهند. البته این محصول جدید ویژه بازار چین تولید می شود و شرایط حضور آن در بازار جهانی مشخص نیست. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید شباهت های ظاهری دقیقی بین این خودرو و سدان سیویک وجود دارد که اصلا عجیب نیست.
هنوز تصویری از فضای داخل کابین خودرو منتشر نشده اما پیش بینی می شود با محیطی مانند سیویک روبرو شویم. در رابطه با پیشرانه هم شرایط مشابهی وجود دارد اما لوگوی 240 توربو احتمالا به 240 نیوتن متر گشتاور  که از موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر توسعه یافته برای هوندا سیویک با 180 اسب بخار خروجی تامین می شود، اشاره دارد. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی در ارتباط با محور جلو، هماهنگ شده است.
اینتگرا نسخه ویژه چین از جعبه دنده 6 سرعته دستی مانند سیویک هاچ بک نیز استفاده می کند.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari