بحران کمبود بنزین در بریتانیا باعث شده تا میلیون ها نفر در روزهای اخیر نتوانند از خودروهایشان در این کشور استفاده کنند و صف هایی طولانی پشت پمپ بنزین ها ایجاد شده است.
به گزارش خودروتک به نقل از فوتبالی، خیلی ها می خواهند بدانند که شخصیت های مشهور چه واکنشی نسبت به بحران بنزین دارند و حالا به نظر می رسد که ستاره پردرآمدی نظیر کریستیانو رونالدو نیز با این مشکل مواجه شده است. در حقیقت ستاره پرتغالی عاشق خودروهای لوکس است و اخیرا از خودروی بنتلی جدیدش رونمایی کرده است که بیش از 250 هزار یورو قیمت دارد.
حالا سان گزارش داده است که حتی رونالدو هم این روزها به بنزین دسترسی نداشته است. در حقیقت دو تا از ماموران امنیتی رونالدو در روز چهارشنبه به پمپ بنزین رفته اند. رونالدو در این لحظه در اردوی منچستر برای بازی  مقابل ویارئال حضور داشت که در این بازی خوش درخشید و گل مهمی را به ثمر رساند.
در حقیقت رونالدو نگران کمبود بنزین بود و به همین خاطر دو تا از کارمندانش را به پمپ بنزین فرستاده بود تا به خودروی بنتلی او بنزین بزنند. کارمندان رونالدو 6 ساعت و 40 دقیقه منتظر تانکر بنزین بودند اما در نهایت با دست خالی به خانه برگشتند. در حقیقت هیچ تانکر سوختی در این مدت به این  پمپ بنزین نیامد و بدین ترتیب رونالدو همچنان نمی تواند از خودروی بنتلی خود استفاده کند.

به نظر می رسد که با ادامه این شرایط، رونالدو نیز مثل خیلی از افراد مجبور خواهد شد که در خانه بماند و نمی تواند با خودرویش تردد کند. در حقیقت کمبود راننده کامیون باعث شده تا انگلیس با بحران کمبود سوخت شدیدی مواجه شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari