پس از استقبال از کمپرسی ۲۶۳۱ +Euro5 ارس خودرو دیزل (آمیکو) فروش جدید ترین محصول از این گروه با کاربری میکسر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت ارس خودرو دیزل پس از بروزرسانی کمپرسی ۲۶۳۱ خود و ارتقا آن به یورو ۵ تولید انبوه و عرضه آن را از ابتدای سال جاری آغاز کرد.
در همین راستا آمیکو از یک سو با توجه به شناسایی بازار و از سوی دیگر با تکیه بر توان و تجربه و تکیه بر دانش متخصصان داخلی تولید محصولی جدید از خانواده ۲۶۳۱ را در دستور کار قرار داد. این مهم در شرایطی محقق شد که صنعت خودرو کشور همچنان در شرایط تحریم به سر می برد. اما با این حال آمیکو با توجه به استراتژی های شرکت و هدف گذاری های انجام شده بدون توجه به وضعیت بیرونی ، اقدامات خود را بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده گام به گام اجرا کرد. میکسر ۲۶۳۱ یورو ۵+ نیز حاصل همین تفکر است که هم بر اساس توان داخلی و هم به منظور پوشش بخشی از نیاز بازار طراحی تولید شده و فرآیند فروش آن آغاز گردید.
میکسر ۲۶۳۱ +EURO5 که با تمام مشخصات فنی کمپرسی ده چرخ ۲۶۳۱ به عنوان جدیدترین محصول کار وتجاری آمیکو شناخته می شود با قیمت ۳میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون تومان و با زمان تحویل سه ماهه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
این میکسر نیز همانند تنها کمپرسی ۲۶۳۱ ، دارای استاندارد یورو ۵ پلاس ساخت داخل است وبا دانش فنی داخلی شرکت ارس خودرو دیزل طراحی و تولید شده است.
این خودرو توانسته استاندارهای خود را نسبت به سال ۹۵ ارتقا بدهد و علاوه بر تقویت سیستم های تعلیق، موتور و شاسی، استاندارد این کمپرسی را از یورو ۲ به یورو۵ پلاس ارتقا بدهد.
موتور EEV 400 یورو ۵پلاس این خودرو ۶ سیلندر، آب خنک و همچنین مجهز به توربوشارژ- اینتر کولر و دارای ۴۰۰ اسب بخار قدرت با گشتاور ۱۹۵۰ نیوتن متر است.
یکی از اصلی ترین شاخصه های این خودرو در خصوص آلایندگی و تأثیر در کاهش آن است که توانسته استاندارهای روز دنیا و ایران را پشت سر بگزارد. رقابت با دیگر محصولات خارجی و داخلی ، تغییرات در استانداردهای ملی ، تغییرات در الزامات سازمان محیط زیست و ارتقا برند و بالا بردن ظرفیت های فیزیکی ارس خودرو دیزل (آمیکو) ازدلایل اصلی جهت ارتقا اعلام شد.
میکسری قوی با شاسی دوبل
کامیون آمیکو ۲۶۳۱ جدید با قدرت حمل بیش از ۲۶ تن بار جزو قوی‌ترین‌های ماشین‌های باری در رده خودش محسوب می‌شود که با دارا بودن سازه هیدرولیک کارایی مناسبی دارد.کلاچ خودرو از نوع تک صفحه‌ای خشک با فنر دیافراگمی بوده و هیدرولیک آن به کمک هوای فشرده مهیا می‌شود.
گیربکس چهارده دنده (۱۲ دنده جلو و دو دنده عقب) را در اختیار راننده قرار گرفته است. اکسل‌های خودرو با تکنولوژی شرکت معروف Mann آلمان ساخته شده‌اند. اکسل جلو صلب یک تکه‌ای با قابلیت تحمل بار هشت تن و اکسل عقب مرکزی با کاهنده سرتوپی‌ها، با قابلیت تحمل بار ۱۶ تن می‌باشد.
یکی از اصلی ترین شاخه های دیگر وبسیار قابل توجه این خودرو دوبل بودن شاسی این خودرو است .چرا که معمولا در ایران خودروهای تجاری در بسیاری از مواقع بیش از حد ظرفیت بارگیری می شوند و این موضوع در دراز مدت به شاسی و متعلقات دیگر آسیب می رساند. در نتیجه آمیکو در محصولات جدید خود با استفاده از شاسی دوبل بر این مشکل فائق آمده است و همین امر بر محبوبیت این خودرو نیز افزوده است.
مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی آمیکو مراجعه و یا با شماره تلفن های ۴۸۰۱۹-۰۲۱ و ۴۴۵۶۶۲۳۳-۰۲۱ داخلی ۱۰۵ (دفتر مرکزی) تماس حاصل نمایند.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari