wp-header-logo-185.png

در حالی که باشگاه استقلال تمایل به جذب روزبه چشمی دارد و قرار شده این بازیکن به زودی به تهران بیاید و با استقلال قرارداد جدید منعقد کند، موضوع بازگرداندن فرشید اسماعیلی نیز همچنان دنبال می‌شود.
به گزارش ایران ورزشی، بعد از جدایی مددی و همکارانش از باشگاه استقلال، ماجرای بازگشت اسماعیلی داغ‌تر شده و با توجه به اینکه فرهاد مجیدی نیز بی‌میل نیست دوباره این بازیکن را در خدمت داشته باشد، پروژه بازگشت این بازیکن گل‌زن و گل‌ساز دنبال می‌شود.
البته مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه کدام بازیکن با استقلال قرارداد منعقد می‌کند، مصاحبه‌ای در رسانه‌ها نداشته است اما به نظر می‌رسد آجورلو نیز بی‌میل نیست اسماعیلی که توانایی قابل قبولی دارد دوباره لباس استقلال را تن کند. البته هنوز بازگشت این بازیکن رنگ واقعیت به خود نگرفته اما ظرف روزهای آتی تکلیف او نیز مشخص خواهد شد.
مسأله استقلال در نقل و انتقالات این است که نیاز مبرم به بازیکن در خط حمله و خط میانی دارد و حتی باید نیم نگاهی هم به جذب بازیکنان خارجی داشته باشد تا اگر دستش از رسیدن به بازیکنان داخلی کوتاه ماند، سراغ گزینه‌های غیرایرانی برود اما هنوز هیچ یک از این اهداف داخلی و خارجی به سرانجام نرسیده است و بعد از روی کار آمدن آجورلو فقط یک بازیکن جوان از تیم سایپا به خدمت گرفته شده که حرکت آنچنان قابل بحثی در نقل و انتقالات محسوب نمی‌شود و استقلال نیاز دارد که هر چه زودتر در راستای تقویت هرچه بیشتر خود قدم‌های محکمی در نقل و انتقالات بردارد.
لازم به ذکر است که بحث بازگشت رشید مظاهری نیز هنوز مطرح است اما اگر استقلال این دروازه‌بان را بازگرداند برای جذب بازیکن داخلی دچار محدودیت خواهد شد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari