wp-header-logo-174.png

جستجو در خودروبانک
پیکاپ مشترک پژو و چانگان یعنی کایچنگ F70 قیمت‌گذاری شد و اکنون مشتریان چینی قادر به سفارش این خودرو هستند. این پیکاپ با قیمتی بین 97 هزار الی 125 هزار یوان (430 میلیون الی 553 میلیون تومان) قابل خریداری خواهد بود.
کایچنگ F70 ظاهری عضلانی و قدرتمند دارد که می‌توان گفت این سبک طراحی از پیکاپ‌های آمریکایی مطرح بازار الهام گرفته شده است. این خودرو برای سال 2022 به سیستم‌های جدیدی از جمله تشخیص صدا، کنترل راه دور و برنامه‌های نظارتی غیرحضوری مجهز شده است. دیگر آپشن‌های این خودرو را دوربین 360 درجه، هشدار خروج از خط، فرمان چندمنظوره، سیستم ورود و استارت بدون کلید، فیلتر هوا، سیستم تهویه اتوماتیک، گرمکن صندلی‌های جلو و شش کیسه هوا اشاره کرد.

پیکاپ پژو

در ساخت این پیکاپ از دستاوردهای جدید گروه پژو سیتروئن در زمینه ساخت و تولید شاسی بهره گرفته شده است و سواری نرمی را از این پیکاپ شاهد خواهیم بود. همچنین عملکرد کایچنگ F70 در آفرود قابل قبول ارزیابی می‌شود. زاویه حمله این پیکاپ 29 درجه و زاویه خروج آن 27 درجه است. این پیکاپ می‌تواند از زمین‌های یخی و برفی، گل آلود و ناهموار به راحتی عبور کند.
زیر کاپوت چانگان کایچنگ F70 پیشرانه دو لیتری توربو دیزل 163 اسب‌بخاری، 2.5 لیتری توربو دیزل 150 اسب‌بخاری یا 2.4 لیتری توربوشارژر بنزینی 211 اسب‌بخاری قرار می‌گیرد. گیربکس‌های شش سرعته دستی و اتوماتیک برای این پیکاپ قابل انتخاب هستند و نسخه بنزینی تنها با گیربکس اتوماتیک به فروش می‌رسد. با توجه به حضور انبوه پیکاپ‌های چینی در بازار ایران، انتظار می‌رود این خودرو نیز در کشورمان قابل دسترسی باشد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari