جستجو در خودروبانک
فردا موتورز در طرح ويژه فروش اقساطي خود كراس اوور فردا SX5 را با اقساط 24 ماهه و موعد تحویل 90 روزه به فروش می رساند. خودروسازی فردا با اتخاذ اين تصميم قدمی در راستای تسهيل شرايط خريد براي متقاضيان خودرو در بازار برداشته و خودرو مذكور را با ۵۰ درصد تسهیلات و اقساط 24 ماهه بدون کارمزد عرضه خواهد كرد.
علاوه بر اين خودروسازی فردا ميزان گارانتی محصولات خود را كه پيش از اين 4 سال بود، به مدت يك سال افزايش داده و خريداران می توانند از گارانتی 5 ساله يا 100 هزار كيلومتری بهره‌مند شوند.
شايان ذكر است كه ظاهراً اين طرح فروش به مدت محدود و صرفا برای خودرو SX5 اجرا خواهد شد. علاوه بر آن در طرح فروش اعلامی از سوی فردا موتورز خبری از عرضه سدان فردا 511 به چشم نمی خورد.

شرایط فروش اقساطی فرداSX5

علاقمندان برای اطلاع از جزئيات طرح پاييزه فروش فردا موتورز می توانند به وب‌سايت اين گروه خودروسازی مراجعه كنند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari