حدود ۶ ماه از عرضه هوندا سیویک ۲۰۲۲ می‌گذرد. این خودرو در ماه آوریل و با قیمت پایه ۲۲۶۹۵ دلاری معرفی شد. این قیمت مربوط به مدل پایه LX بود درحالی‌که بهای نسخه فول تورینگ از ۲۸۳۰۰ دلار شروع می‌شد. البته قیمت این خودرو برای ماه اکتبر اندکی افزایش یافته است.

سیویک ۲۰۲۲ همانند نسخه به‌روز شده ریجلاین اولین افزایش قیمت خود را تجربه کرده است. این در حالی است که سیویک هنوز یک سالگی خود در بازار را جشن نگرفته و علاوه بر افزایش قیمت کارخانه، بهای هزینه‌های تحویل سیویک ۲۰۲۲ نیز بالاتر رفته است؛ اما برای خرید این خودرو در ماه اکتبر چقدر باید هزینه کرد؟ کارز دایرکت می‌گوید قیمت نسخه‌های گوناگون سیویک ۲۰۲۲ افزایش ۲۰۰ دلاری داشته است. در نظر داشته باشید که این افزایش قیمت مختص مدل سدان بوده و هنوز مشخص نیست که سیویک هاچبک نیز افزایش قیمت خواهد داشت یا خیر.

 
اما هزینه‌های تحویل این خودرو نیز از ۹۹۵ به ۱۰۱۵ دلار رسیده است. در کل باید دانست قیمت سیویک ۲۰۲۲ افزایش ۲۲۰ دلاری داشته و بنابراین قیمت سیویک سدان پایه LX هم‌اکنون از ۲۲۹۱۵ دلار شروع می‌شود. یک پله بالاتر تریم اسپورت با قیمت ۲۴۳۱۵ دلار قرار می‌گیرد. اگر خواهان سیویک سدان با پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۸۰ اسب بخاری هستید باید تریم EX را انتخاب کنید که قیمت ۲۵۹۱۵ دلاری دارد؛ اما برای انتخاب نسخه فول تورینگ هم باید حداقل ۲۹۵۱۵ دلار هزینه کنید.

سیویک سدان ۲۰۲۲ دومین خودروی هونداست که امسال افزایش قیمت دارد. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده قیمت سایر محصولات این شرکت نیز افزایش یابد. البته این کار مختص هوندا نبوده و سوبارو، جنسیس و فورد نیز قیمت برخی محصولات خود را بالا برده‌اند.
پارسا عشق ماشین سابق
ماشین دویست و ۱۰ دلار گرون شده پدال هم تاکید کرده و گفته بعد فیدلیتی ۶۵۰ میلیون بوده الان ۷۳۰ بازم تو صف هستن مردم واقعا گریه داره
Reza Waffen SS
مملکتی که صاحب نداشته باشه همین میشه تویه روز ۶۵۰ میلیون میکشه بالا آب از آب تکون نمیخوره
Nima
شما افزایش هاى ٢٠ درصدى وانت هاى سایپا رو بگو!!!!
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
همون دمپایی جلو بسته هارو میگی ؟
ehsan
بهترین هوندا سویک سدان ۲۰ سال اخیر هست ، طراحی داخلی ماشین هم بسیار بسیار بهتر شده از مدل های قبل , طراحی داخل و بیرون خودرو به هم میخوره، از مزدا یاد گرفتن مثل اینکه
Irani
کمتر از یک درصد گرون شده!
برای ماها دیگه اینا شده بچه بازی! انتظار گرونی ۵۰ درصدی داریم!
محمد مختاری آذر
سیویک نسل قبل واقعا بهتره اینم بد نیست ولی زیاد جالب نیست
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari